Naujienų srautas

Sportas2019.03.29 12:11

Dar kartą kritikams įgėlęs Higuainas paskelbė baigiantis karjerą Argentinos rinktinėje

LRT.lt 2019.03.29 12:11

Londono „Chelsea“ šiuo metu atstovaujantis Gonzalo Higuainas pranešė apie savo karjeros Argentinos rinktinėje pabaigą, nepraleidęs progos įgelti ir savo kritikams.

„Mano laikas rinktinėje baigėsi, - duodamas interviu „FOX Sports“ teigė argentinietis. - Daugelio žmonių džiaugsmui, nuo dabar viską seksiu tik iš šono. Pakalbėjau su treneriu Lioneliu Scaloni ir išdėsčiau jam savo požiūrį“.

31-erių puolėjas rinktinėje sužaidė 75 rungtynes, per kurias pelnė 31 įvartį, o paskutinį kartą nacionalinės rinktinės marškinėlius vilkėjo praėjusių metų Pasaulio čempionato rungtynėse su Nigerija. Dažnai futbolininkas buvo laikomas tarsi atpirkimo ožiu dėl nesėkmingų Argentinos rezultatų didžiuosiuose turnyruose.

Higuainas taip pat pridėjo, jog tokį sprendimą priėmė dėl noro daugiau laiko praleisti su šeima ir koncentruotis į klubinę karjerą.

„Noriu daugiau laiko skirti žmonai, dukrai, taip pat jaučiu, jog savo šaliai jau atidaviau viską, ką galėjau. Šiuo metu esu visiškai atsidavęs „Chelsea“ komandai ir noriu tuo mėgautis“.

Puolėjas galėjo rinktis – žaisti už Argentinos rinktinę, arba atstovauti Prancūzijai, kurioje buvo gimęs. Rinktinėje jis debiutavo atrankoje į 2010-ųjų Pasaulio čempionatą, o pagrindiniame jo etape buvo pelnyti keturi įvarčiai, tačiau vėliau Higuainas pagarsėjo neišnaudotomis puikiomis progomis svarbiausiose rungtynėse, tarp kurių – 2014-ųjų Pasaulio čempionato finalas ir 2015-ųjų bei 2016-ųjų „Copa America“ finalų pralaimėjimai Čilės rinktinei.

„Žmonės prisimena įvarčius, kurių neįmušiau, užmiršdami įmuštus. Esu tikras, jog visi džiaugėsi, kai tais pačiais 2014-aisiais įmušiau į Belgijos vartus, - tikslų smūgį čempionato ketvirtfinalyje atsiminė puolėjas.

Kai kažką be gailesčio kritikuoji, tai žeidžia visus. Mačiau, kiek dėl to kentėjo mano šeima, tačiau nacionalinei komandai atidaviau viską. Vienas dalykas yra sakyti, jog nepasiekėme užsibrėžtų tikslų, tačiau kalbai pasisukus apie susimovimus, yra labai skaudu“.

Vos prieš savaitę į Argentinos komandą grįžo nuo praėjusių metų čempionato rinktinėje nežaidęs ekipos kapitonas Lionelis Messi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi