2019.03.29 07:39

Eilinę „Bucks“ pergalę apkartino lyderio trauma

LRT.lt2019.03.29 07:39

Milvokio „Bucks“ (57-19) krepšininkai toliau tęsia kovą dėl namų pranašumo atkrintamosiose varžybose. Šį kartą Rytų konferencijos lyderiai savo namų aikštėje 128:118 susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (45-31).

Tai buvo pirmoji „Clippers“ nesėkmė po šešių laimėjimų paeiliui.

Sėkmingą rungtynių baigtį „Bucks“ klubui sugadino ekipos lyderio Giannio Antetokounmpo trauma – ketvirtame kėlinyje atlikęs dėjimą graikas suklupo ant grindų, susiėmė už čiurnos ir iš aikštelės iššlubavo su aiškiai matomais skausmo grimasomis veide.

Dėl tos pačios čiurnos skausmų graikas jau praeitą savaitę praleido dvejas rungtynes.

Iki nelaimingo epizodo Antetokounmpo buvo spėjęs pelnyti 34 taškus ir atkovoti 9 kamuolius.

Rungtynių kontrolė didžiąją laiko dalį priklausė šeimininkams – jau po pirmųjų dviejų kėlinių jie pirmavo 67:46, o po pertraukos visus varžovų bandymus grįžti į rungtynes gesindavo sėkmingomis savo atkarpomis.

„Bucks“: K. Middletonas 39 (9 atk. kam.), G. Antetokounmpo 34 (9 atk. kam.), S. Brownas ir E. Bledsoe po 15;

„Clippers“: Sh. Alexanderis 21, J. Greenas 16, W. Chandleris 15, D. Gallinari 14 (8 atk. kam.);