Naujienų srautas

Sportas2019.03.28 18:16

„Žalgirio“ žaidimo progresą įvertinęs Blattas: pastaruoju metu jie demonstruoja puikų krepšinį

LRT.lt 2019.03.28 18:16

Dar prieš keturis Eurolygos reguliariojo sezono turus Pirėjo „Olympiacos“ komanda Eurolygos turnyro lentelėje trimis pergalėmis lenkė Kauno „Žalgirį“ ir ne daug kas galėjo numanyti, jog po keturių savaičių dvikovoje Pirėjuje žalgiriečiai turės progą susilyginti su Graikijos klubu pergalių skaičiumi. Žinant šią situaciją, nenuostabu, jog „Olympiacos“ vyriausiasis treneris Davidas Blattas dvikovą su Kauno ekipa pasitinka kaip ypatingos svarbos mūšį.

„Rytoj mūsų laukia labai svarbios rungtynės. Žaisime namuose prie savų sirgalių. Tikiuosi, kad galėsime jiems pademonstruoti tokį žaidimą, kokį žaidėme praėjusios savaitės susitikime su Miuncheno „Bayern“ klubu. „Žalgiris“ – labai gerai komanda. Jie turėjo savo problemų šiame sezone, bet pastaruoju metu jie demonstruoja puikų krepšinį. Varžovų gretose yra daug skirtingų talentingų žaidėjų. Jie puikiai rungtyniauja kaip vienas branduolys. Tai tokia komanda, kuri mus pačius privers rungtyniauti labai gerai, norint pasiekti pergalę“, – kalbėdamas su žiniasklaida mintimis dalinosi Davidas Blattas.

Ar Vassilis Spanoulis galės rungtyniauti rytojaus dvikovoje?

Nesitikiu, kad Bilis galės rungtyniauti. Žaisti negalės ir Janis Strelniekas. Turėsime taikytis su šia situacija. Žinoma, mums nepasiekė, jog žaidėjai traumas gavo būtent šioje sezono stadijoje. Turime dirbti ir rasti išeitį, nesvarbu, kas gali žaisti, kas ne.

Treneri, praėjusią savaitę turėjote sudėtingas rungtynes su „Gran Canaria“ klubu. Kokias išvadas padarėte po to susitikimo?

Tai buvo labai specifinės rungtynės, ypatingai dvigubos savaitės metu. Po tokios ilgos kelionės labai sudėtinga žaisti Las Palme. Paklauskite „Žalgirio“, jie pasakys lygiai tą patį. Jie jau taip sakė? Nesu nustebęs. Išvados tokios – aplinkybės paėmė viršų ir mes tinkamai į tai nesureagavome. Kaip bebūtų, tai jau praeitis. Turime žvelgti tik į rytojaus rungtynes. Jos bus labai svarbios. Šio sezono metu neturime daug laiko daryti išvadoms. Turime tiesiog keliauti prie kitų rungtynių ir priimti naujus iššūkius drąsiai, rodydami pastangas.

Žaisite be J. Strelnieko ir V. Spanoulio. Ar komanda gali prisitaikyti prie tokių didelių netekčių?

Na, mes jau praėjusią savaitę sužaidėme geras rungtynes su Miuncheno „Bayern“ klubu. Žaidėme puikiai. Nedemonstravome gero žaidimo ketvirtadienio dvikovoje, bet šiuo atveju nėra laiko pasiteisinimams. Tokia jau ta situacija. Pademonstravome, jog galima žaisti tokiomis sąlygomis, todėl turime daryti lygiai tą patį rytojaus susitikime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi