2015.09.08 13:45

Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Norvegijoje aplenkė septynias varžoves

ELTA 2015.09.08 13:45

Norvegijoje vykstančio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina pranoko septynias varžoves ir užėmė 85-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi baltarusė Darja Domračeva – 20 min. 35,7 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietė Laura Dahlmeier (+14,3 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – prancūzė Marie Dorin Habert (+29,9 sek.; 1).

Penkis kartus šaudykloje suklydusi 29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 29,9 sek.

21-erių metų Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko (+4.50,4; 4) liko paskutinė – 92-a.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių į pirmąją vietą pakilo 837 taškus turinti D. Domračeva. Į antrąją poziciją nukrito suomė Kaisa Makarainen (827 tšk.). Trečiąją vietą užima čekė Veronika Vitkova (620 tšk.).

N. Kočergina su 3 taškais tarp 89 klasifikuotų biatlonininkių yra 87-a.