2015.09.08 13:45

A. Sereikaitė pateko žiemos universiados greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybų finalą 1000 m nuotolyje

BNS 2015.09.08 13:45

Bronzos medalį Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojusi 20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė penktadienį sėkmingai įveikė pusfinalio barjerą ir varžysis moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolio finale.

Pusfinalyje lietuvė nuotolį įveikė per 1 minutę 31,131 sekundės ir aplenkė visas varžoves – taip pat į finalą patekusią korėjietę Enbyul Lee (1:33,991) bei už pagrindinio finalo borto likusias kines Meng Lin (1:34,278) ir diskvalifikuotą Yu Tong Han.

Be lietuvės ir Enbyul Lee finale varžysis dar dvi Pietų Korėjos atstovės – Hakyung Son bei Alang Kim.

Penktadienį A. Sereikaitė įveikė visas varžoves trečiajame atrankos (1 min. 32,116 sek.) bei pirmajame ketvirtfinalio (1:32,762) čiuožimuose.

Ketvirtadienį A. Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.