Naujienų srautas

Sportas2019.03.27 20:32

CONCACAF „Aukso taurės“ turnyre gali dalyvauti du „Sūduvos“ žaidėjai

LRT.lt 2019.03.27 20:32

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Jeremy de Nooijeris su Kiurasao rinktine prasimušė į elitines CONCACAF varžybas – „Aukso taurės“ turnyrą (Šiaurės Amerikos, Centrinės Amerikos ir Karibų regiono čempionatas). Jame dalyvaus ir Kanados rinktinė, kuriai gali atstovauti Tosaintas Rickettsas, praneša oficialus marijampoliečių puslapis.

Kiurasao rinktinė pirmavo CONCACAF Tautų lygos atrankos turnyre, tik per pastarąsias rungtynes netikėtai išvykoje 1:2 pralaimėjo Antigvos ir Barbudos ekipai. J. de Nooijeris žaidė visą mačą.

Pralaimėjimas lėmė, kad atrankos turnyre Kiurasao rinktinė (9 taškai per 4 rungtynes) užėmė 4-ąją vietą, tačiau vis tiek pelnė kelialapį į Tautų lygos A divizioną.

Aukščiau išsirikiavo tik visas rungtynes laimėjusios Haičio, Kanados ir Martinikos komandos. „Sūduvos“ puolėjas T. Rickettsas šį kartą buvo įtrauktas į Kanados rinktinės išplėstinį kandidatų sąrašą, tačiau kvietimo į rinktinę vis dėlto nesulaukė.

Per ketverias atrankos rungtynes J. de Nooijeris triskart žaidė visą mačą, o T. Rickettsas du mačus praleido tarp savo komandos atsarginių.

Kiurasao ir Kanados rinktinių sėkmingas pasirodymas Tautų lygos atrankos varžybose reiškia, kad vasarą jos abi dalyvaus CONCACAF „Aukso taurės“ turnyre. Į jį taip pat pateko Meksikos, Kosta Rikos, Panamos, Hondūro, JAV, Trinidado ir Tobago, Haičio, Martinikos, Bermudų, Kubos, Gajanos, Jamaikos, Salvadoro ir Nikaragvos ekipos.

CONCACAF „Aukso taurės“ turnyras vyks birželio 15 – liepos 7 dienomis JAV.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi