Sportas

2019.03.27 18:57

Oficialu: „Bayern“ už rekordinę sumą iš „Atletico“ įsigijo pasaulio čempioną

LRT.lt2019.03.27 18:57

Miuncheno „Bayern“ klubas šiandien pranešė, jog iš Madrido „Atletico“ už 80 milijonų eurų įsigijo gynėjo pozicijoje rungtyniaujantį Lucasą Hernandezą. Šis prie daugkartinių Vokietijos čempionų prisijungs pasibaigus sezonui.

Madrido klubui prancūzas priklausė nuo 2007 metų, o šiemet su Prancūzijos rinktine tapo ir pasaulio čempionu.

„Esame labai laimingi, galėdami įsigyti vieną geriausių pasaulio gynėjų, - teigė vokiečių klubo sporto direktorius Hasanas Salihamidzičius. - L. Hernandezas mums galės padėti tiek kaip vidurio, tiek kaip krašto gynėjas. Taip pat jo atvykimas pratęs ir mūsų tradiciją turėti klube pajėgius prancūzus.“

Pats Hernandezas taip pat buvo patenkintas savo sprendimu.

„Tai yra labai svarbi diena mano karjeroje. „Bayern“ klubas yra vienas stipriausių klubų visame pasaulyje ir labai laukiu, kada galėsiu su juo kautis dėl visų įmanomų trofėjų, - klubo svetainei sakė futbolininkas.

Norėčiau padėkoti ir visai „Atletico“ organizacijai ir komandos draugams už pastaruosius 12 metų. Ši komanda visada išliks mano širdyje, tačiau dabar žiūriu į priekį ir laukiu galimybės prisijungti prie Miuncheno klubo.“

Tiesa, futbolininkas šiuo metu yra traumuotas, (jam yra pažeisti kelio raiščiai), tad šiandien jam buvo atlikta operacija. Žaidėjas turėtų būti pasiruošęs kito sezono startui.

80 milijonų suma – naujas „Bayern“ transferų rekordas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.