2015.02.12 17:30

Biatlonininkas K. Dombrovskis pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – 59-as

ELTA2015.02.12 17:30

Norvegijoje vykstančio aštuntojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 20 km lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 59-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Martinas Fourcade`as – 51 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Garaničevas (+14,2 sek.; 0 baudos minučių), trečiąją – ukrainietis Sergejus Semionovas (+48,8 sek.; 0).

Vieną baudos minutę gavęs 23-ejų metų Karolis Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 26,2 sek.

24-erių metų Tomas Kaukėnas (+9.48,5; 6) tarp 94 dalyvių liko 82-as.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 17 lenktynių pirmaujantis prancūzas M. Fourcade`as turi 723 taškus. Antrąją vietą užima vokietis Simonas Schemppas (671 tšk.), trečiąją – rusas Antonas Šipulinas (636 tšk.).