Naujienų srautas

Sportas2019.03.26 23:36

Europos čempionato atranka: įspūdinga italų pergalė ir paskutinių minučių dramos

LRT.lt 2019.03.26 23:36

Šį vakarą buvo sužaistos paskutinės kovo mėnesio rungtynės atrankoje į kitų metų Europos futbolo čempionatą. Neįtikėtinus charakterius pademonstravo Švedijos ir Danijos rinktinės, išsigelbėjusios iš beviltiškų padėčių ir iškovojusios taškus, o Italijos rinktinės veteranas tapo rekordininku.

Roberto Mancini treniruojama Italijos nacionalinė komanda J grupės dvikovoje namuose net 6:0 nepaliko vilčių Lichtenšteinui. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Fabio Quagliarella, tuo pačiu patekdamas į šalies futbolo istoriją.

Įmušęs pirmąjį įvartį puolėjas tapo vyriausiu pasižymėjusiu futbolininku Italijos istorijoje. Tai jis padarė būdamas 36 metų ir 54 dienų amžiaus.

Tačiau toks italų pasivaikščiojimas nublanko prieš Danijos rinktinės pasirodymą Šveicarijoje.

D grupės rungtynėse šveicarai iki 84 minutės pirmavo 3:0, tačiau tada prasidėjo svečių šou.

Dar per pagrindinį laiką rezultatas buvo sušvelnintas iki 2:3, o jau per pridėtas minutes tašką savo įvarčiu danams išplėšė gynėjas Henrikas Dalsgaardas.

Ne ką prastesnį spektaklį Norvegijoje sukūrė ir norvegų bei švedų rinktinės.

F grupės akistatoje šeimininkai iki 74 minutės buvo priekyje 2:0, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi švedų saugas Viktoras Claessonas. Pirma jis pats sušvelnino rezultatą, po to asistavo dviem Robino Quaisono smūgiams, leidusiems švedams jau per pridėtą laiką išsiveržti į priekį.

Tačiau ir tai nebuvo viskas – 97 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs norvegas Ola Kamara pelnė trečiąjį savo komandos įvartį ir išgelbėjo tašką.

Kiti antradienio rungtynių rezultatai:

D grupė

Airija 1:0 Gruzija;

F grupė

Malta 0:2 Ispanija;

Rumunija 4:1 Farerų salos;

J grupė

Armėnija 0:2 Suomija;

Bosnija ir Hercegovina 2:2 Graikija;

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi