Naujienų srautas

Sportas2019.03.26 20:02

Masiniu susistumdymu pasibaigusiame sniego mūšyje Lietuvos jaunimo rinktinė nusileido baltarusiams

LRT.lt 2019.03.26 20:02

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė LFF stadione antradienį sužaidė draugiškas rungtynes su Baltarusijos bendraamžiais. Ekstremalias oro sąlygas pateikusioje dvikovoje lietuviai dominavo ir sukūrė nemažai progų įmušti, bet pralaimėjo 0:1, rašo lff.lt.

Susitikimas prasidėjo vangiai – abi komandos labiau buvo linkusios įvertinti oponentų pajėgumą žvalgyba.  Vis dėlto Lietuvos komanda buvo ta, kuri ėmėsi iniciatyvos ir kūrė daugiau progų aikštėje. 12 minutę pirmą pavojingesnę galimybę sukūrė Lietuvos komanda. Po Ernesto Stočkūno perdavimo iš kairiojo krašto, pavojingą progą priešais vartus turėjo Eligijus Jankauskas, bet smūgiavo šalia vartų.

Lietuvos ekipa toliau kėlė pavojų oponentų vartams. 22 minutę po pakelto kampinio Vilius Armalas baudos aikštelės centre sugebėjo atsikratyti varžovo priežiūros, bet smūgiavo kiek netiksliai. Dar vieną progų netrukus turėjo Svajūnas Čyžas, kontratakoje smūgiavęs šalia dešiniojo virpsto.

35 minutę baltarusiai netikėtai išsiveržė į priekį. Lietuviai prasižengė prie baudos aikštelės linijos, o Ivanas Bakharas atliko baudos smūgį, po kurio kamuolys rikošetu įskriejo į Tito Krapiko ginamus vartus.

Rungtynių gale netrūko aistrų ir per pridėtą laiką po susistumdymo teisėjas iš aikštės pašalino keturis futbolininkus, iš jų du buvo Lietuvos žaidėjai Titas Milašius ir M. Ramanauskas.

Tai buvo paskutinis rungtynių akcentas ir lietuviai rungtynes pralaimėjo 0:1.

 

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi