Sportas

2012.12.19 18:58

LTOK ir LPF pasirašė sutartį su plaukikės R. Meilutytės treneriu J. Ruddu

ELTA 2012.12.19 18:58

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos plaukimo federacija (LPF) pasirašė sutartį su britų plaukimo treneriu Jonathanu Ruddu.  

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos plaukimo federacija (LPF) pasirašė sutartį su britų plaukimo treneriu Jonathanu Ruddu.

Iki 2016 metų rugsėjo 30 dienos galiosiančioje sutartyje numatyti trenerio įsipareigojimai treniruoti Plimute (Anglija) besimokančią olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę bei kitus Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų plaukimo rinktinių narius, užtikrinant jiems tinkamas gyvenimo, mokymosi, maitinimosi sąlygas ir sveikatos priežiūros paslaugas Plimute.

Treneris sutartimi taip pat įsipareigojo dalintis žiniomis su Lietuvos plaukimo treneriais bei užtikrinti, kad jo treniruojami sportininkai laikytųsi Olimpinės chartijos, Tarptautinio olimpinio komiteto Etikos kodekso, Pasaulio antidopingo kodekso ir kitų susijusių teisės aktų.

Planuojama, kad R. Meilutytė dalyvaus 2014 metais Nandzinge (Kinija) vyksiančiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse ir 2016 metų vasaros olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire (Brazilija), taip pat, kiek tai yra įmanoma bei suderinama su jos metinio tobulėjimo planais, žiemos ir vasaros Lietuvos plaukimo pirmenybėse.

Beje, R. Meilutytės pasirengimui Londono olimpinėms žaidynėms 2011-2012 metais LTOK skyrė beveik 200 tūkst. litų. Nuo 2013-ųjų jos gyvenimui Plimute ir pasirengimui varžyboms bus skirta gerokai didesnė suma.