2015.09.08 13:45

Slovėnė pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate iškovojo antrą aukso medalį

ELTA2015.09.08 13:45

JAV vykstančio 43-iojo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato moterų dvikovės – greitojo leidimosi ir slalomo – varžybas pirmadienį laimėjo slovėnė Tina Mazė, nusileidusi per 2 min. 33,37 sek.

31-erių metų kalnų slidininkė greitojo leidimosi rungtyje buvo pirma, o slalome – penkta.

T. Maze šiame pasaulio čempionate iškovojo antrą aukso medalį. Prieš tai ji triumfavo greitojo nusileidimo rungtyje. Iš viso T. Maze planetos čempione tapo ketvirtąjį kartą.

Sidabro medalis atiteko austrei Nicole Hosp (+0,22 sek.), bronzos – kitai Austrijos atstovei Michaelai Kirchgasser (+0,35 sek.).

Viena favoričių ir sirgalių numylėtinė amerikietė Lindsay Vonn nebaigė slalomo rungties.

Iš 32 kalnų slidininkių klasifikuotos 22.