Naujienų srautas

Sportas2019.03.26 09:39

Socialiniame tinkle McGregoras netikėtai pranešė baigiantis karjerą MMA sporte

LRT.lt 2019.03.26 09:39

Antradienį buvęs dviejų mišrių kovos menų (MMA) UFC turnyro svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras savo socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje pranešė pasitraukiantis iš MMA sporto.

„Sveiki visi, turiu trumpą pranešimą. Šiandien nusprendžiau pasitraukti iš sporto formaliai žinomo kaip „mišrieji kovos menai“. Linkiu savo visiems buvusiems kolegoms sėkmingai tęsti pasirodymą turnyruose. Dabar jungiuosi prieš savo kolegų, jau baigusių karjerą“, – rašoma C. McGregoro žinutėje „Twitter“.

Šis pranešimas nustebino daugelį, kadangi dar visai neseniai, svečiuodamasis pokalbių šou laidoje „The Tonight  Show Starring Jimmy Fallon“ airis pranešė, jog kartu su UFC veda derybas dėl sugrįžimo į ringą liepos mėnesį.

Kalbėdamas su ESPN, UFC prezidentas Dana White`as teigė, jog toks C. McGregoro pranešimas yra tiesa ir airio sprendimas yra „visiškai logiškas“.

„Jis yra užsidirbęs pakankamai pinigų, kad pasitrauktų į poilsį, – teigė D. White`as. – Be to, jis išleido viskį „Proper 12”, kuris tiesiog „ant bangos“. Viskas yra logiška. Jeigu būčiau jo vietoje, daryčiau lygiai tą patį. Jis pasitraukia iš kovų, bet ne nuo darbo. Reikalai su viskiu taps jo užsiėmimu ir aš esu tikras, kad jis turi ir kitų veiklų.“

Tiesa, C. McGregoras „pasitraukęs“ iš sporto yra ir anksčiau. 2016 metais „Twitter“ airis pranešė, nusprendęs „užbaigti karjerą būdamas dar jaunas“.

Pastarąjį kartą UFC ringe C. McGregoras kovojo 2018 metų spalio mėnesį, kuomet „UFC 229” turnyre nusileido rusui Chabibui Nurmagovedovui. Tai buvo ketvirtasis C. McGregoro pralaimėjimas karjeroje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi