2019.03.25 23:47

Lygiosiomis pasibaigusiame Portugalijos ir Serbijos rinktinių susidūrime – Ronaldo trauma

LRT.lt2019.03.25 23:47

Pirmadienio vakarą vykusiose atrankos į 2020 m. Europos čempionato B grupės turnyro rungtynėse Portugalijoje tarp šeimininkų portugalų ir serbų rinktinių užfiksuotos lygiosios 1:1. Tiesa, svarbiausiu susitikimo momentu tapo šeimininkų rinktinės žvaigždės – Cristiano Ronaldo patirta, spėjama, pakinklinės sausgyslės trauma 31-ąją susitikimo minutę.

Futbolininkas susižeidė bandydamas išsaugoti į užribį riedantį perdavimą. Neprisivijęs kamuolio futbolininkas greitai sustojo ir šlubčiuodamas paprašė keitimo. Aikštėje vietoje C. Ronaldo pasirodė Pizzi.

Susitikime pirmąjį įvartį po 11 m baudinio pelnė svečiai iš Serbijos. Tiksliu smūgiu pasižymėjo ir serbus į priekį išvedė Dušanas Tadičius.

Portugalai rezultatą išlygino dar pirmojo kėlinio metu. 42-ąją minutę išpuolį beveik nuo vidurio aikštės pradėjęs Danilo Pereira, nesulaukęs rimtesnio pasipriešinimo iš varžovų gynėju, puikiu ir tolimu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Atrankos turnyro B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, pirmauja dvejas rungtynes sužaidusi Ukraine, kurios sąskaitoje 4 taškai. Šiandien ukrainiečiai rezultatu 2:1 įveikė penktadienį lietuvius įveikusį Liuksemburgą. Pastaroji vienuolikė su 3 taškais grupėje – trečia.

Portugalai, sužaidę dvejas rungtynes lygiosiomis, yra treti. Serbai su vieneriomis lygiosiomis sužaistomis rungtynėmis – ketvirti. Lietuviai, patyrę vieną nesėkmę grupėje, yra paskutiniai, penkti.