Sportas

2015.02.12 21:38

Lietuvos šokėjai iš varžybų Italijoje parsivežė šešias poras medalių

2015.02.12 21:38

Trys bronzos, vienas sidabro ir du aukso – tiek medalių porų Lietuvos šokėjai parvežė iš savaitgalį Italijos mieste Basano del Grapa vykusių tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „Bassano Open 2015“. Prieš savaitę Lietuvos čempionais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) šiose varžybose suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.

Trys bronzos, vienas sidabro ir du aukso – tiek medalių porų Lietuvos šokėjai parvežė iš savaitgalį Italijos mieste Basano del Grapa vykusių tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „Bassano Open 2015“. Prieš savaitę Lietuvos čempionais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) šiose varžybose suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.

Antra vieta šioje grupėje atiteko Rusijos atstovams Aleksejui Glukhovui ir Anastasijai Glazunovai, o trečią vietą laimėjo Evgenyjus Nikitinas ir Dana Spitsyna taip pat iš Rusijos. Varžybose iš viso dalyvavo 63 poros.

Aukso medalius laimėjo ir standartinių šokių „Rising Stars“ grupės šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Į finalą šioje grupėje pateko dar dvi Lietuvos šokėjų poros – Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė trečią vietą, o Žymantui Klovui ir Ievai Motiejūnaitei (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) atiteko penkta vieta.

Antrą vietą grupėje laimėjo Alessio Disca ir Luisa Celeste Cardillo iš Italijos. Varžybose dalyvavo 19 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Lietuvos atstovai Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius.

Geriau už juos pasirodė tik nugalėtojais tapę Anglijos atstovai Glennas Richardas Boyce ir Kayleigh Andrews, o trečia vieta atiteko Laviniu Lonut Gradea ir Alexandrai Cristinai Bujor iš Rumunijos. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje į finalą pateko dvi Lietuvos šokėjų poros – M. Ilčiukas ir V. Samuolytė laimėjo trečią vietą, o Ž. Klovui ir I. Motiejūnaitei atiteko šešta vieta.

Šioje grupėje nugalėjo Gabriele Castellani ir Iana Zaitceva iš Italijos, antroji vieta atiteko tos pačios šalies atstovams Lorenzo Alberetti ir Martinai Dionigi. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje M. Ilčiukas ir V. Samuolytė laimėjo dar vieną trečią vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Daniilas Rostvinschii ir Alexandrina Bicov iš Moldovos, o antra vieta atiteko Volodymyrui Nyelyensonui ir Najai Dolenc iš Slovėnijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Jonaitis ir S. Paldauskaitė pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo G. R. Boyce ir K. Andrews iš Anglijos, sidabro medalius laimėjo Rumunijos atstovai L. L. Gradea ir A. C. Bujor, o trečioji vieta atiteko Veaceslavui Nagalicui ir Ninai Dudoglo iš Moldovos. Šioje grupėje varžėsi 23 poros.