2019.03.25 21:07

Puolimo šou Saratove surengęs De Colo išgelbėjo CSKA nuo netikėto pralaimėjimo

LRT.lt2019.03.25 21:07

Sunkią, pratęsimo pareikalavusią pergalę VTB Vieningosios lygos čempionate iškovojo Maskvos CSKA (19-3) krepšininkai Saratove 116:110 (17:22, 24:29, 21:26, 37:22, 17:11) įveikę vietos „Avtodor“ (8-13). Į pergalę maskviečius vedė net 41 tašką dvikovoje surinkęs prancūzas Nando De Colo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po „Avtodor“ amerikiečio Perrino Bufordo pataikyto tritaškio ekipas skyrė net 18 taškų skirtumas – 82:64.

CSKA ėmėsi vytis nutolusius varžovus ir po 6 Del Colo ir 5 Sergio Rodrigeuzo taškų ekipas, likus žaisti tik 2 minutes, skyrė nedidelis skirtumas – 90:95. Svečiai nemažino apsukų ir po paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pelnyto prancūzo dvitaškio bei Willo Clyburno dėjimo išlygino rezultatą – 99:99.

Pratęsimo pradžioje situaciją vėl kurį laiką kontroliavo „Avtodor“ – 104:99. Tiesa, po De Colo baudų metimų ir Nikita Kurbanovo tritaškio CSKA išsiveržė į priekį – 106:104. Komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, rezultatas buvo lygus – 110:110.

Dvikovą dviem W. Clyburno ir keturiais De Colo baudų metimais užbaigusi CSKA iškovojo dramatišką pergalę.

Maskvos CSKA: Nando Del Colo 41, Willas Clyburnas 17, Sergio Rodriguezas 12.

Saratovo „Avtodor“: Trae Goldenas 30, Perrinas Bufordas 23, Davidas Kravishas 20, Borisas Savovičius 18.