2019.03.24 23:36

Dviejų įvarčių pranašumą iššvaistę vokiečiai vis tiek išsivežė pergalę iš Amsterdamo

LRT.lt2019.03.24 23:36

Europos futbolo čempionato atrankos turnyre buvo sužaistos dar penkerios rungtynės, o centrinės jų vyko Amsterdame, kur Johano Cruyffo stadione Nyderlandų rinktinė priėmė Vokietijos futbolininkus. Atkakliose ir permainingose rungtynėse, dėl paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio, pergalę 3:2 šventė svečiai.

Akistatą abi komandos pradėjo apylygiai, nors kiek didesnį teritorinį pranašumą turėjo vokiečiai. Būtent jie pirmieji ir išsiveržė į priekį, kai 15-ąją minutę Matthijso de Ligto slystelėjimu pasinaudojęs Leroy`us Sane pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po to dvi puikias progas turėjo Nyderlandų ekipos puolėjas Ryanas Babelis, tačiau gerą reakciją pademonstravo ir smūgius sėkmingai atrėmė svečių vartininkas Manuelis Neueris.

Neilgai trukus vokiečiai nubaudė varžovus dar vienu įvarčiu – šį kartą jį pelnė Serge`as Gnabry, įspūdingu tolimu smūgiu nuginklavęs Jasperą Cillesseną ir prieš pertrauką suteikęs savo komandai dviejų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai nuo pat pradžių atrodė tarsi kita komanda ir netruko deficitą sušvelninti, kai smūgiu galva pasižymėjo pirmame kėlinyje suklydęs M. de Ligtas. Dar po keliolikos minučių rezultatas tapo lygus – sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo ir kamuolį į artimąjį kampą pasiuntė pirmam tiksliam komandos smūgiui asistavęs Memphis Depay`us. Tuo tarpu vokiečiams ir toliau sunkiai sekėsi rasti kelius link oponentų vartų. Tačiau situacija kiek pasikeitė vėlesnėje mačo stadijoje – svečiai atkuto, pradėjo dažniau lankytis prie varžovų vartų ir galų gale pasiekė savo, kai devyniasdešimtąją minutę pergalingą įvartį pelnė vos penktas rungtynes rinktinėje žaidęs Nico Schulzas.