2019.03.24 21:06

Pasaulio vicečempionai kroatai krito Vengrijoje

LRT.lt2019.03.24 21:06

Kitų metų Europos futbolo čempionato rungtynėse netikėtą nesėkmę patyrė Kroatijos futbolininkai, E grupės varžybose išvykoje 1:2 nusileidę Vengrijos vienuolikei.

Rungtynės pasaulio vicečempionams prasidėjo išties pozityviai, mat jau tryliktąją minutę juos į priekį išvedė Ante Rebičius.

Tačiau vėliau atkuto ir šeimininkai, o tai netruko pasibaigti įvarčiu – dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Adamas Szalai.

Antroje dvikovos dalyje ir toliau vyko iš esmės lygios rungtynės, tačiau abiem komandoms trūko sėkmės realizuojant šansus. Nepaisant to, šeimininkai sugebėjo išplėšti pergalę, kai antroje kėlinio pusėje lemiamą įvartį pelnė Mate Patkai.

Po tokios baigties net keturios E grupės komandos turi surinkusios po tris taškus

Kitose rungtynėse Izraelis namie 4:2 rezultatyviose rungtynėse nugalėjo Austriją, o Škotija reabilitavosi po antausio Kazachstane ir išvykoje 2:0 palaužė San Marino futbolininkus.