Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Graikijos žiniasklaida: Š. Jasikevičius treniruos Graikijos klubą

15min.lt 2015.09.08 13:45

Graikijos žiniasklaida skelbia, kad šiuo metu Kauno „Žalgirio“ treneriui Gintarui Krapikui asistuojantis Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną persikels dirbti į Graikiją.

Graikijos žiniasklaida skelbia, kad šiuo metu Kauno „Žalgirio“ treneriui Gintarui Krapikui asistuojantis Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną persikels dirbti į Graikiją.

Naujieną paskelbęs šaltinis nedetalizavo, kuri Graikijos čempionato komanda nusprendė naujuoju treneriu pasirinkti šį sezoną trenerio karjerą pradėjusį Š.Jasikevičių.

Greičiausiai, tokiems pokyčiams buvęs įžaidėjas pasiryžo dėl šeiminių aplinkybių. Š.Jasikevičiaus žmona Anna Douka yra graikė.

„Baigęs krepšininko karjerą privalėjau žengti kitą žingsnį – tapau treneriu. Džiaugiuosi, kad tai galėjau padaryti gimtajame Kaune, „Žalgiryje“. Bus įdomu perduoti savo patirtį žaidėjams, o atsakomybė bus dar didesnė.  Krepšinio aikštelėje buvau atsakingas už save, dabar – visą komandą. Žinoma, dar daug ko pats turiu išmokti, o naujas karjeros etapas man patinka“, – teigė „Žalgirio“ treneriu tapęs Šarūnas Jasikevičius.

Graikijoje Š.Jasikevičius per savo karjerą turėjo ryšių su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.

2007 m. rugsėjo mėnesį Šarūnas Jasikevičius pasirašė dvejų metų 7 milijonų eurų vertės kontraktą su Eurolygos čempionų Atėnų „Panathinaikos“ klubu ir nors Eurolygos laimėtojų vardo apginti nepavyko, tačiau krepšininkas su komandos draugais triumfavo tiek Graikijos taurės varžybose, tiek nacionaliniame čempionate.

2009 m. ketvirtą kartą tapo Eurolygos čempionu su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi