Sportas

2019.03.22 22:55

Thompsonas: tikiuosi, kad tai nepaskutinės mūsų Eurolygos rungtynės namuose

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.03.22 22:55

Deonas Thompsonas galingu dėjimu iš viršaus užbaigė antrąjį rungtynių kėlinį su Stambulo „Darussafaka“ ekipa. Šis epizodas puikiai iliustravo visą amerikiečio pasirodymą pergalingose rungtynėse, kurios aukštaūgis pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų. Tai buvo geriausios žalgirečiai rungtynės Eurolygoje šiame sezone.

Po susitikimo krepšininkas, bendraudamas su žinisklaida, kalbėjo apie puikiai veikusią Kauno „Žalgirio“ gynybą, kuri į savąjį krepšį praleido tik 67 taškus ir neutralizavo varžovų lyderius.

„Puikiai pasirodėme gynyboje. Buvo aktyvūs varžovams perdavinėjant kamuolį, laikėmės žaidimo plano gynyboje prieš Toney Douglasą , – tvirtino D. Thompsonas. – Brandonas atliko puikų darbą, privertęs prisirinkti ankstyvų pražangų Michaelą Ericą, kuris tapo geriausiu žaidėju praėjusią savaitę. Gera gynyba leido mums bėgti į greitąjį puolimą.“

Žalgiriečiai sugebėjo eliminuoti pagrindinį varžovų kozirį – gerą kovą dėl atšokusių kamuolių ir antraisiais šansais pelnomus taškus. Turkijos klubas dvikovoje puolime atiskovojo tik 3 kamuolius, o iš antrųjų šansų surinko 0 taškų. Palyginimui trečiadienį vykusioje dvikovoje su „Chimki“ klubu Stambulo ekipa antrasiomis galimybėmis surinko net 22 taškus.

„Tai buvo viena varžovų stiprybių. Stambulo ekipa neatakuoja gerai iš tolimos distancijos, todėl bando „lipti ant lentos“. Turime atiduoti pagarbą Aaronui, Antanui ir Brandonui atlikus puikų darbą išstumiant Jeremy Evansą ir Michaelą Ericą iš kovos dėl kamuolių“, – savo komandos draugus gyrė D. Thompsonas.

Žalgirietis tikisi, jog Eurolygoje „Žalgiris“ dar sugrįš į namų areną ir pateks į turnyro atkrintamąsias.  

„Sirgaliai visą sezoną buvo nuostabūs ir palaikė mus sunkiais ir gerais momentais. Buvo labai geras jausmas ir tikiuosi, kad tai nepaskutinės mūsų Eurolygos sezono rungtynėse namuose“, – teigė D. Thompsonas.