Naujienų srautas

Sportas2019.03.22 22:17

Atkrintamųjų scenarijų neskaičiuojantis Jasikevičius: atėjo momentas, kai galime mėgautis savo darbu

LRT.lt, Rytis Kazlauskas 2019.03.22 22:17

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ užkūrė tikrą šventę savo žiūrovams paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse Kaune. Žalgiriečiai 94:67 sutriuškino Stambulo „Darussafaka“ ekipą, iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir, svarbiausia, išsaugojo viltis patekti į turnyro atkrintamąsias.

Po dvikovos vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius. Džiaugėsi didžiuliu sirgalių palaikymu ir vardino pergalės priežastis.  

„Tikrai nenoriu kartotis, bet visuomet reikia už tokį reiškinį padėkoti fanams. Tai nėra klišė. Esame pirma komanda pagal lankomumą. Fanai net ir sunkiais momentais buvo su mumis. Stengiamės iš paskutiniųjų patekti į aštuonetą ir dėl savęs ir dėl jų. Žaidžiame šiuo metu neblogą krepišnį. Mūsų kūryba žymiai geresnė nei viso sezono metu. Visuomet smagiau, kai primeti tiek taškų ir visi gauna pajusti tokią bangą“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Kalbant apie žaidėjų kūrybą, ar kas nors pasikeitė komandos žaidime?

Nėra jokių paslapčių. Gynėjų žaidimas pasikteitė – jie agresyvesni, išpildo žaidimo planą, žino, kur atakuoti. Jie žaidžia žymiai geriau. Žaidėjai atsigavę po traumų, kiti – perprato sistemą. Viskas susideda į tai. Deonas daug duoda mums. Aišku, iškart kalnų nenuvervsi, viskam reikia laiko. Atėjo momentas, kai galime mėgautis savo darbu.

Ar gynyba pasidarė intensyvesnė? Kažkas pasikeitė?

Net kai turėdavome aibę traumuotų žaidėjų apsigindavome. Gerai pagalvojus, neturėjome tiek tralento puolime, bet gynyba mus laikdavo. Gynyba tikrai buvo tas dalykas, kuris mus gelbėjo. Sugržįius žaidėjams, įėjus į formą, atsigavo ir puolimas.

Kiek šįvakar buvo džiugu, kad tokios rungtnės leido išsilakstyti Nate`ui ir Antanui?

Labai svarbu. Nate`ui nesisekė rungtynės Tel Avive – susikūrė progas, bet nesisekė. Kaip treneris turi remtis tais, kas veikia žaidime. Jam reikėjo tokių rungtynių. Tikėsimės, jog jis dės žingsnsius į priekį ir bus toks Nate`as kaip anksčiau.

Ar skaičiuojate galimybes patekti į atkrintamąsias?

Perskaičiau porą straipsnių, su galimais variantais. Galva net pradėjo svaigti nuo tų visų variantų. Sąžiningai sakau. Grįšiu namo ir pažiūrėsiu tą lentelę. Turbūt manimi netikite. Čia mano žodis prieš jūsų.

Kiek jus nustebino „Olympiacos“ pralaimėjimas Gran Kanarijoje?

Pagalvokite, mes buvome identiškoje situacijoje – be gynėjų, ilgoje kelionėje. Jiems dar baisiau. Dviguba savaitė. Kiek „Darussafaka“ pralaimėjo rungtynių per paskutines dvi tris minutes. Kol nuskrendi į Gran Kanariją, nebenori žaisti.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi