Sportas

2012.12.18 08:41

Geriausia kariuomenės metų sportininkė – L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė

ELTA2012.12.18 08:41

Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje antradienį bus apdovanoti ir pagerbti geriausi kariuomenės sportininkai ir specialistai, atsakingi už sporto renginius.

Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje antradienį bus apdovanoti ir pagerbti geriausi kariuomenės sportininkai ir specialistai, atsakingi už sporto renginius.

Geriausius ir populiariausius sportininkus išrinko per 350 krašto apsaugos sistemos darbuotojų.

Pasak Krašto apsaugos ministerijos, iš 11 apdovanojimams nominuotų Lietuvos kariuomenės sportininkų buvo išrinkti penki geriausieji.

Daugiausiai balsų surinkusi pirmoje vietoje atsidūrė KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės karė savanorė eilinė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Londono olimpinėse žaidynėse šiuolaikinės penkiakovės varžybose iškovojusi aukso medalį, o Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate – pirmąją vietą.

Antroji vieta teko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariui savanoriui eiliniam Aleksandrui Kazakevičiui, ir Londono olimpinėse žaidynėse, ir Europos čempionate graikų ir romėnų imtynėse iškovojusiam trečiąją vietą.

Trečioje vietoje – Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko instruktorius Marius Paškevičius, Londono olimpinėse žaidynėse dziudo varžybose iškovojęs 9-16 vietas ir 2012 m. Europos čempionate iškovojęs trečiąją vietą.

Ketvirtoji vieta skirta Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnui Andriui Kubiliui, iškovojusiam antrąją vietą Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate.

Penktoji vieta atiteko Karaliaus Mindaugo motorizuotojo pėstininkų bataliono karei eilinei Rasai Drazdauskaitei, kuri Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo 27 vietą. Ji maratono trasą įveikė per 2 val. 29 min. 29 sek. ir pagerino asmeninį rekordą.

Apdovanojimus taip pat gaus renginių organizavimo specialistai. „Už indėlį propaguojant sportą kariuomenėje ir sportinius pasiekimus 2012 m. Lietuvos kariuomenės čempionatuose“ bus apdovanotos KASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė ir KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė.

„Už indėlį propaguojant sportą kariuomenėje, sporto renginių organizavimą ir kariuomenės ryšių su visuomene stiprinimą“ apdovanojimus gaus Divizijos Generolo Stasio Raštikio kariuomenės mokykla ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų motorizuotasis pėstininkų batalionas. Apdovanojimą „Už indėlį propaguojant sportą kariuomenėje ir Lietuvos kariuomenės sporto tradicijų puoselėjimą“ gaus vyresnysis seržantas Darius Andriūnas, Gedimino štabo bataliono Ryšių ir informacinių sistemų modelio Ryšių ir informacinių sistemų būrio technikas.

Visus apdovanojimus ceremonijoje įteiks Lietuvos kariuomenės sporto klubo viršininkas Valentinas Mizgaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt