Sportas

2015.09.08 13:45

Prieš rungtynes Barselonoje bus pagerbtas Š. Jasikevičius

basketnews.lt2015.09.08 13:45

„Barcelona“ krepšinio klubas prieš šio vakaro Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ surengs buvusio komandos žaidėjo ir lyderio Šarūno Jasikevičiaus pagerbimo ceremoniją. Prieš šį sezoną profesionalaus krepšininko karjerą baigusiam ir „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Gintaro Krapiko asistentu tapusiam 38-erių Š. Jasikevičiui bus įteiktas atminimo paveikslas bei „Barcelona“ komandos marškinėliai su visų dabartinių ekipos žaidėjų parašais.

„Barcelona“ krepšinio klubas prieš šio vakaro Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ surengs trumputę buvusio komandos žaidėjo ir lyderio Šarūno Jasikevičiaus pagerbimo ceremoniją. Prieš šį sezoną profesionalaus krepšininko karjerą baigusiam ir „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Gintaro Krapiko asistentu tapusiam 38-erių Š. Jasikevičiui bus įteiktas atminimo paveikslas bei „Barcelona“ komandos marškinėliai su visų dabartinių ekipos žaidėjų parašais.

Be to, pirmasis 1000 į „Palau Blaugrana“ areną atvykusių žiūrovų gaus suvenyrinį lankstinuką, skirtą Š. Jasikevičiaus žaidimo Katalonijos ekipoje metams.

„Barcelona“ komandoje Š. Jasikevičius rungtyniavo 2000-2003 m., vėliau į Katalonijos sostinę jis sugrįžo karjerai artėjant prie pabaigos – 2012-2013 m.  Su „Barsa“ Š. Jasikevičius du kartus tapo Ispanijos čempionu ir Ispanijos taurės laimėtoju, kartą triumfavo Eurolygoje.

Pats lietuvis ne kartą yra minėjęs, kad Barselonoje ir „Palau Blaugrana“ arenoje jaučiasi tarsi namuose bei prisiminęs šiltą Katalonijos publikos kuriamą atmosferą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.