Naujienų srautas

Sportas2019.03.21 20:55

„Ryto“ talismaną vilką įkūnijantis Paškevičius: pradžioje vis sapnuodavau šį vaidmenį

LRT.lt 2019.03.21 20:55

Vilniaus „Rytas“ pristato antrąją „Užribio herojų“ seriją. Šiame laidų cikle didžiausias dėmesys skiriamas sostinės komandos nariams dažniausiai liekantiems už kamerų objektyvų bei dėmesio centro. Antrasis laidos herojus – aštuonerius metus klubo talismaną vilką įkūnijantis Julius Paškevičius, kuris pasakojo apie iššūkių reikalaujantį darbą bei savo gyvenimo istoriją, skelbiama pranešime spaudai.

Jau aštuonerius metus J. Paškevičius pastebimas beveik visose mūsų namų rungtynėse, tačiau jo veidą įsiminti sunku dėl paprastos priežasties – jį dengia kaukė. Julius tai – „Ryto“ talismaną vilką įkūnyjantis aktorius, kurį šis kelias patraukė dar vaikystėje.

„Augau menininkų šeimoje, mano tėtis dirbo televizijoje, – pasakojimą pradėjo J. Paškevičius. – Neryškiai, bet prisimenu, kad dalyvaudavau žiburėliuose, talentų konkursuose, kuriuose vis pavykdavo pasireikšti. Viską darydavau iš širdies ir taip aktorystė mane sužavėjo.“

Aktorius pirmą kartą „Ryto“ geležinio vilko kostiumą apsivilko dar 2011-aisiais ir nuo to laiko su juo beveik nebesiskyrė.

„Buvau trečio kurso studentas ir mano kursiokė bendravo su žmonėmis, kurie klube organizavo visą pramoginę dalį. Ji su jais mane suvedė, atvykau į areną, pasikalbėjom, pasižiūrėjau rungtynes, tai buvo mano pirmas kartas krepšinio rungtynėse. Apsižiūrėjau kostiumą, pabandžiau ir vilko personaže esu jau aštuonerius metus“ – apie pradžią vilko vaidmenyje pasakojo 30-metis aktorius.

Talismanu tapęs J. Paškevičius savo pirmąsias rungtynes prisimena puikiai. Aktorius nelepia, jog prieš debiutą būta daug nežinomybės ir netgi blogų sapnų.

„Prisimenu, kad pradžioje vis sapnuodavau šį vaidmenį, nes krepšinio rungtynių atmosfera man nebuvo visiškai artima. Studijuojant aktorinį, tu ruošiesi vaidmenis teatre, o čia buvo visai kas kita.

Ruošiausi, kaupiausi, įsivaizdavau ką turiu daryti, sapnuodavau ir košmarus, kad kostiumo nepavyksta užsidėti ar tai į areną neišbėgu ir panašiai. Anksčiau į rungtynes ateidavau maždaug trys valandos iki jų pradžios, vėliau kai įsivažiavau, užtekdavo ir 40 minučių.“

Ne vieną vaidmenį teatre bei kine atlikusiam aktoriui vilko personažas buvo neįprastas, tačiau laikui bėgant Juliui pavyko suformuoti vilką kaip aistringą krepšinio gerbėją, kuris palaikydamas savo komandą atiduoda visas jėgas.

„Vilko personaže daug prasmės nėra. Dažniausiai, kai kuri vaidmenį, jį darai per kažkokį mąstymą, supratimą, vilko vaidmuo labiau eina iš emocijų. „Ryto“ vilkas – krepšinio aistruolis, kuris kaip ir daugelis žmonių arenoje, už savo komandą serga maksimaliai.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi