Naujienų srautas

Sportas2019.03.21 07:15

Milaknis: galima kurti dainas ir rašyti eilėraščius apie superinį planą, kurio laikomės

LRT.lt, Rytis Kazlauskas 2019.03.21 07:15

Rungtynių švieslentė Tel Avivo „Menora Mivtachim“ arenoje skaičiavo priešpaskutinę Eurolygos rungtynių tarp vietos „Maccabi“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynių minutę, kuomet Artūras Milaknis pataikė labai reikalingą tritaškį į bei išvedė žalgiriečius į priekį. Po šio tolimo metimo svečiai per likusias pusantros minutės susitikime išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę – 85:83.

Po dvikovos iš viso 8 taškus rungtynėse Izraelyje surinkęs A. Milaknis kartu su kitais žalgiriečiais džiūgavo svečių komandai skirtoje rūbinėje. Kalbėdamas su žiniasklaida, krepšininkas atskleidė, jog iškovoti pergalę prieš pastaruoju metu solidų krepšinį demonstravusią „Maccabi“ padėjo tikėjimas savo jėgomis.

„Pastarosiomis savaitėmis mums padeda tikėjimas savo žaidimu. Pagavome kažkokį ritmą. Išlaikome rungtynių tempą, atakose gerai juda kamuolys, o gynyboje gerai atidirbame, – trečiosios iš eilės pergalės priežastis vardino žaidėjas.

Po kiekvienos dvikovos vyriausiojo „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus kaip mantra įvairiuose kontekstuose kartojamas žodžių junginys „rungtynių planas“ neliko nepaminėtas ir A. Milaknio. Kauno klubo žaidėjas išskyrė, jog kaskart sugrįžę prieš dvikovai nustatytų taisyklių, žalgiriečiai sugebėdavo pasivyti nutolusius „Maccabi“ krepšininkus, kurie dar ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 9 taškais.

„Kartais pamesdavome rungtynių planą ir viskas griūdavo. Jau galima kurti dainas ir rašyti eilėraščius apie superinį planą, kurio laikomės. Kai tik laikydavomės plano, sugrįždavome į rungtynes. Kai apsigini, lengviau ir puolime – atrandi komandos draugą, įkrenta metimai. Kai tik pametame galvą, atsiranda blogas puolimas, varžovai rezga greitas atakas. O jie gretose atakose vieni geriausių Eurolygoje“, – aiškino žaidėjas.  

Po dvikovos Tel Avive iš žalgiriečių rūbinės dar ilgai sklido pergalingi riksmai ir linksmai traukiamos dainos. „Žalgiris“ pagaliau laimėjo įtemptų rungtynių pabaigą, ko ne sykį šiame sezone pasiekti nepavyko.

„Tokios emocijos parodo visos komandos džiaugsmą, tai, kad turime potencialo, – kalbėjo A. Milaknis. – Gaila visų praeityje pralaimėtų rungtynių. Tokios rungtynės pakelia dvasią. Labai džiugu dėl to.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi