2019.03.20 21:34

Kurtinačio „Chimki“ krito prieš Eurolygos autsaiderius

LRT.lt2019.03.20 21:34

Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė viltis patekti į atkrintamąsias jau praradusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos Srities „Chimki“ (9-18) komanda, išvykoje 85:91 neprilygusi turnyro autsaideriams Stambulo „Darussafaka“ (4-23).

Paskutinio ketvirčio starte svečiai dar buvo priekyje, tačiau Stambulo krepšininkai palaipsniui perėmė iniciatyvą ir prasidėjus paskutinei minutei jau buvo priekyje septyniais taškais. Vėliau „Chimki“ dar sugebėjo priartėti iki dviejų (85:87), tačiau po minutės pertraukėlės „Darussafaka“ realizavo savo baudas ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Tai buvo vos ketvirtas Turkijos komandos laimėjimas sezone.

Abi komandos turėjo aiškius lyderius, kurie bandė tempti savo ekipas pirmyn.

„Chimki“ gretose tai tradiciškai buvo Aleksejus Švedas, surinkęs 31 tašką, o Turkijos ekipą paskui save tempė 22 taškus pelnęs ir net 15 kamuolių atkovojęs Micheaelas Ericas.

„Daruššafaka“: M. Ericas 22 (15 atk. kam.), J. Evansas ir T. Douglasas po 20;

„Chimki“: A. Švedas 31, J. Mickey 22, A. Harrisonas 9;