Naujienų srautas

Sportas2015.01.22 17:20

Ukrainos biatlonininkas metė sportą, kad padėtų kariuomenei

15min.lt 2015.01.22 17:20

Ukrainos biatlonininkas Andrejus Derizemlia atsisakė sportinės karjeros, kad savanoriautų Ukrainos armijos pagalbos centre.

Ukrainos biatlonininkas Andrejus Derizemlia atsisakė sportinės karjeros, kad savanoriautų Ukrainos armijos pagalbos centre.

Tituluočiausias visų laikų šalies biatloninkas paskelbė, kad visiškai atsidės darbui pagalbos centre ir baigs sportininko karjerą.

„Planavau baigti karjerą po šio sezono, nes nenorėjau užimti kažkieno kito vietos Europos čempionate. Jaunimui šis dalyvavimas bus daug naudingesnis negu man“, – savo sprendimą komentavo sportininkas.

Černygovo srityje dirbančiam A. Derizemlia buvo svarbu ir padėti savo šaliai: „Noriu dirbti savo miesto ir šalies gerovei.“

Biatlonininkas armijos pagalbos centre padeda kariams iš Černygovo ir jo apylinkių – 13 ir 41 batalionams ir pirmajai tankų brigadai: „Mes teikiame tiek materialinę, tiek psichologinę pagalbą. Tai mano pagrindinis darbas. Dirbame su karių šeimomis ir nuolat ieškome rėmėjų. Yra labai daug savanorių, žmonių, kuriems iš tiesų rūpi“, – pasakojo sportininkas.

A. Derizemlia yra dukart pasaulio čempionatų prizininkas, vienuolikos pasaulio taurės etapų nugalėtojas ir penkerių olimpinių žaidynių dalyvis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi