Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

G. Krapikas: turime įvelti „Maccabi“ į pozicinį žaidimą

basketnews.lt 2015.09.08 13:45

Prieš penktadienio Eurolygos „Top 16“ E grupės rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas dalinosi mintimis apie atvykstantį varžovą.

Prieš penktadienio Eurolygos „Top 16“ E grupės rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas dalinosi mintimis apie atvykstantį varžovą.

Strategas išskyrė du Eurolygos čempionų veidus – su Sofokliu Schortsaničiu aikštelėje ir be jo.

„Į Kauną atvyksta Eurolygos čempionai, nors jų sudėtis yra pasikeitusi, bet jie tebėra čempionai ir „Top 16“ etapą pradėjo sėkmingai. „Maccabi“ žaidžia lengvą, greitą krepšinį, kuris keičiasi tik aikštelėje esant Sofokliui. Po perimtų ir atkovotų kamuolių jie greitai pereina į puolimą, tad viena iš mūsų užduočių – įvelti „Maccabi“ į pozicinį krepšinį“, – apie varžovų žaidimo stilių kalbėjo G. Krapikas.

Paklaustas apie tai, kaip galima būtų sustabdyti 206 cm ūgio ir 156 kg svorio graikų milžiną, G. Krapikas pabrėžė, jog S. Schortsanitis nuolat gerai sužaidžia prieš Kauno komandą.

„Sofoklis visada sėkmingai sužaidžia prieš „Žalgirį“, ir mes ieškosime jam priešnuodžių. Vienam žmogui jį uždengti yra be galo sunku, tad bus reikalinga pagalba. Viliuosi, kad treniruotėse taikomi metodai suveiks ir mače“, – sakė „Žalgirio“ strategas.

Jam antrino ir 24-erių „Žalgiriui“ atstovaujantis estas Siimas-Sanderis Vene: „Maccabi“ mėgsta greitą krepšinį ir nenaudoja daug derinių. Sofoklis nežaidžia daug, bet, kai jis būna aikštelėje, žaidimas sukasi apie jį. Mes turime žaisti protingą krepšinį ir stabdyti greitas „Maccabi“ atakas. Turėjome rungtynes Klaipėdoje, tad greitai pamiršome Atėnuose patirtą pralaimėjimą ir esame gerai pasiruošę.“

„Žalgirio“ arenoje Kauno ir Tel Avivo klubų mūšis įvyks penktadienį 19.45 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi