2019.03.19 20:55

Micičiaus indėlio pritrūkęs „Anadolu Efes“ neatsilaikė prieš CSKA

LRT.lt2019.03.19 20:55

Maskvos CSKA (21-6) krepšininkai atsitiesė po pralaimėjimo namuose Atėnų „Panathinaikos“ ekipai ir pirmose Eurolygos 27-ojo turo rungtynėse paskutinę mačo sekundę išvykoje 80:78 (15:20, 25:15, 21:23, 19:20) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (17-10).

Likus žaisti minutė Krunoslavo Simono tritaškis išlygino rezultatą ties 76:76, tačiau Cory Higginsas netrukus pelnė du taškus. Po minutės pertraukėlės šeimininkai prametė tritaškį, bet CSKA ataka irgi buvo nerezultatyvi. Pražangą išprovokavęs K. Simonas likus 4 sekundėms baudų metimais rezultatą vėl išlygino.

Pergalę dvitaškiu paskutinę sekundę CSKA klubui išplėšė C. Higginsas.

CSKA krepšininkai pataikė vos du tritaškius iš 15-os (13 proc.), tačiau įspūdingai taikliai metė dvitaškius – 70,5 proc. taiklumu (31/44).

„Anadolu Efes“ ekipai pritrūko vieno sezono lyderių Vasilje Micičiaus indėlio. Serbas per 26 minutes pelnė tik 6 taškus ir prametė šešis tritaškius iš septynių.

„Anadolu Efes“: B. Dunstonas (8/10 dvit., 8 atk. kam., 26 naud. bal.) 19, K. Simonas (7 atk. kam.) 13, Sh. Larkinas 11.

CSKA: C. Higginsas (7/9 dvit.) 19, K. Hinesas (7/7 dvit.) 15, W. Clyburnas (8 atk. kam.) 10.

Kitose rungtynėse Stambulo „Feberhače“ (23-4) namuose tik po atkaklios kovos 76:67 (19:16, 17:23, 22:9, 18:9) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (6-21).

„Fenerbahče“: N. Kaliničius 14, J. Vesely (9 atk. kam., 26 naud. bal.) 13, K. Sloukas ir A. Muhammedas po 11.

„Budučnost“: E. Clarkas  20, G. Bitadze (7 atk. kam.) 11, F. Barovičius ir P.Popovičius po 10.