Naujienų srautas

Sportas2019.03.19 09:50

Jasikevičius: svarbiausia neleisti „Maccabi“ ekipai pajausti žaidimo ritmo

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.03.19 09:50

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio rytą sutiko atvykdami į Kauno oro uostą, iš kurio žalgiriečiai popietę turėtų pasiekti Tel Avivą. Būtent čia Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą antrąjį kartą sezone Eurolygoje bandys įveikti „Maccabi“ krepšininkus. Laimėję, žalgiriečiai išsaugotų viltis žengti į kitą turnyro etapą.

Prieš skrydį vyriausiasis „Žalgirio“ komandos treneris bendravo su žiniasklaida bei kalbėjo apie pasiruošimą bei būsimas rungtynes su Izraelio klubu.  

„Traumuoti žaidėjai treniruojasi ir į ritmą juos reiks įvesti palaipsniui. Treniruočių procesas vyko kaip ir visąlaik – vakar turėjome vieną treniruotę rimtesnę, šiandien turėsi kitą Tel Avive. Nelabai turime laiko treniruotis“, – teigė Š. Jasikevičius.

Kokį žaidimą demonstruoja Tel Avivo „Maccabi“ klubas?

„Maccabi“ demonstruoja gynybinį žaidimą. Tai – labai aukšta komanda. Startinio penketo žaidėjai turi įspūdingą ūgį, siekiantį „Barcelona“ klubo lygį. Iš kitos pusės „Maccabi“ – mobili komanda. Pora rungtynių keisdavosi ginamaisiais visas 40 rungtynių minučių. Tai – specifinė ekipa. Be to, žaisti jų aikštelėje visąlaik yra sunku.

Į komandos rotaciją po traumos sugrįžo Jeremy Pargo. Ką šis žaidėjas suteikia varžovų ekipai?

Tai kažkiek skirtingas žaidėjas nuo Scottie Wilbekino. Stipresnis fiziškai ir daugiau veržiasi arčiau krepšio. Jis įspūdingai ginasi ir, net išsikeitus ginamaisiais, stengiasi likti prie varžovų aukštaūgio vienas prieš vieną būdamas tokio žemo ūgio. Reikia žaisti savo krepšinį, kažkur turime, kur atakuoti. Svarbiausia, neleisti varžovams pajusti ritmo, ypatingai rungtynių pradžioje. Rungtynėse yra 40 minučių ir tą darbą reikia dirbti 40 minučių.

Atrodo, kad Tariko Blacko sportinė forma pastaruoju metu yra puiki. Ką galite pasakyti apie tai?

Jis žaidžia gerai bei išnaudoja gynėjų veržlumą bei gynėjų kūrybą. Tai vidurio puolėjas, kuris pats mažiau „centruoja“ ir labiau žaidžia su gynėjais. Aišku, reiks atkreipti į tai dėmesį.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi