2015.01.17 09:52

„Žalgirio“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą Atėnuose

ELTA 2015.01.17 09:52

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ trečiosiose vyrų krepšinio Eurolygos „Top-16“ etapo E grupės rungtynėse penktadienį svečiuose 58:77 (16:24, 17:22, 9:17, 14:16) pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Žalgiriečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir po kelių pirmųjų pirmojo kėlinio minučių atsiliko 3:16. Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (22:26), bet „Panathinaikos“ krepšininkai vėliau spurtavo ir įpusėjus mačui pirmavo 46:33. Trečiajame ketvirtyje „Žalgiris“ pelnė vos 9 taškus ir atsiliko jau 21 taškų skirtumu (42:63). Paskutiniame kėlinyje šeimininkai išsaugojo įtikinamą persvarą ir iškovojo pergalę.

Kauno komandai 13 taškų pelnė Willas Cherry, 10 – Edgaras Ulanovas, 9 – Artūras Milaknis, 8 – Artūras Gudaitis, 5 –Jamesas Andersonas, po 4 – Darius Songaila ir Tomas Dimša, 3 – Paulius Jankūnas, 2 – Lukas Lekavičius.

„Panathinaikos“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas) gretose 14 taškų surinko Nikos Pappas, 13 – Jamesas Gistas, po 11 – A. J. Slaughteris, Estebanas Batista ir Vlantimiras Giankovitsas.

Kauniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-43 ir pataikė vos 16 dvitaškių iš 45 (35 proc.).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 23 dieną namuose su Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) ekipa.