Sportas

2015.01.15 17:07

Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneris susitiko su D. Zubrumi

ELTA2015.01.15 17:07

Už Atlanto viešintis Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės treneris vokietis Berndas Haake kartu su savo asistentu kanadiečiu George`u Kingstonu praėjusią naktį susitiko su „New Jersey Devils“ ekipos nariu Dainiumi Zubrumi.

Už Atlanto viešintis Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės treneris vokietis Berndas Haake kartu su savo asistentu kanadiečiu George`u Kingstonu praėjusią naktį susitiko su „New Jersey Devils“ ekipos nariu Dainiumi Zubrumi.

Treneriai stebėjo Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynes tarp „Devils“ komandos ir čempionės „Los Angeles Kings“ ekipos.

D. Zubrus negalėjo skirti daug laiko B. Haake, nes su komanda turėjo ruoštis ateinančioms rungtynėms, tačiau treneriai ir D. Zubrus šnektelėjo apie „Devils“ žaidimą ir planus atstovauti Lietuvos rinktinei balandžio 13-19 dienomis Olandijoje vyksiančiame pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre.

„Tai buvo nerealios rungtynės stebint 18383 žiūrovams. Dainius sužaidė puikias rungtynes. Po dvikovos jis tvirtino, jog komanda rungtyniauja pakiliai po to, kai klubas pakeitė trenerį. Komandoje ir toliau lieka vienas tikslas – prasimušti į atkrintamąsias varžybas. Komanda turi šansus ten patekti, kadangi iki sezono pabaigos dar daug rungtynių“, – portalui hockey.lt sakė B. Haake.

D. Zubrus nenorėjo spėlioti, kaip baigsis sezonas ir ar jam pavyks antrus metus paeiliui užsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius.

„Devils“ paskutiniąsias rungtynes žais balandžio 11 dieną su „Florida Panthers“. Balandžio 13 dieną startuos čempionatas Eindhovene. D. Zubrus galėtų žaisti čempionate, jei jo klubas nepatektų į atkrintamąsias varžybas, tačiau spėlioti, kaip bus, niekas nenorėtų. D. Zubrus paminėjo, kad pasibaigus sezonui reikia grįžti į Naująjį Džersį, kur visuomet laukia susitikimai su rėmėjais ir fotosesijos. Prognozuoti, kaip bus sezono pabaigoje, dar anksti“, – D. Zubraus mintis perdavė B. Haake.

Praėjusiais metais Vilniuje vykusiose pasaulio čempionato I diviziono B grupės varžybose D. Zubrus tapo geriausiu ir rezultatyviausiu čempionato puolėju.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.