Sportas

2015.09.08 13:45

Aštuntajame „Dakaro“ etape – lyderio nesėkmė

ELTA 2015.09.08 13:45

Pietų Amerikoje vykstančio 36-ojo Dakaro ralio aštuntajame etape motociklų klasėje pirmadienį nugalėjo portugalas Pablo Quintanilla (KTM).

Pietų Amerikoje vykstančio 36-ojo Dakaro ralio aštuntajame etape motociklų klasėje pirmadienį nugalėjo portugalas Pablo Quintanilla (KTM).

Portugalijos motociklininkas greičio ruožą važiuojant iš Ujūnio (Bolivija) į Ikikę (Čilė) įveikė per 2 val. 56 min. 19 sek.

Antrąją vietą užėmė ispanas Juanas Pedrero Garcia („Yamaha“, +11 sek.), trečiąją – slovakas Štefan Svitko (KTM, +12 sek.).

Bendrojoje įskaitoje į pirmąją vietą pakilo ispanas Marcas Coma (KTM). Jis pirmadienį finišavo devintas.

Antrąją poziciją užima portugalas Paulo Goncalves („Honda“, +9.11), trečiąją – P. Kintanilas (+11.11).

Ilgą laiką lyderio pozicijoje buvęs ispanas Juanas Barreda („Honda“) susidūrė su motociklo problemomis ir prarado daugiau nei 4 valandas. Jis iš pirmosios vietos smuktelėjo į 24-ąją.

Dėl Bolivijoje užklupusio smarkaus lietaus problemų trasoje turėjo nemažai motociklininkų. Dėl to organizatoriai kiek sutrumpino greičio ruožą.

Keturračių klasėje pirmadienį triumfavo argentinietis Jeremias Gonzalezas („Yamaha“).

Antrąją vietą užėmęs čilietis Ignacio Casale („Yamaha“) tapo bendrosios įskaitos lyderiu. Po septintojo etapo dar pirmavęs lenkas Rafalas Sonikas („Yamaha“) pirmadienį buvo tik aštuntas ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į antrąją poziciją.

Automobilių ir sunkvežimių vairuotojai pirmadienį ilsėjosi.