2019.03.17 23:38

Milano derbyje „Inter“ pranoko „Milan“

LRT.lt 2019.03.17 23:38

28-ajame Italijos Serie A ture įvykęs Milano derbis sėkmingiau susiklostė „Inter“ futbolininkams – šie 3:2 įveikė „Milan“, nutraukė jų dešimties nepralaimėtų rungtynių seriją ir sugrįžo į trečią vietą lygoje.

„Inter“ į priekį išsiveržė jau trečiąją minutę po Matiaso Vecino įvarčio, o iškart po pertraukos pasižymėjęs komandos gynėjas Stefanas de Vrijis padvigubino persvarą – 2:0.

Rezultatą trumpam sušvelninęs buvo Tiemoue Bakayoko, tačiau „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas netrukus realizavo 11 metrų baudinį ir savo ekipai grąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Vėliau „Milan“ komandai dar vieną įvartį pelnė gynėjas Mateo Mussachio, tačiau nominalūs rungtynių šeimininkai daugiau nieko nenuveikė ir patyrė apmaudžią nesėkmę 2:3

Rungtynės taip pat buvo emocingos, abiejose komandose geltonomis kortelėmis buvo nubausti net septyni žaidėjai.

Po šio laimėjimo „Inter“ peršoko „Milan“ ir grįžo į trečią lentelės poziciją, tiesa, ekipas skiria vos du taškai.