Sportas

2015.02.12 21:38

Europos krepšinio čempionatas: lietuviai vengesni už estus

BNS 2015.02.12 21:38

2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato organizatoriai yra rezervavę 10–15 proc. bilietų į pirmojo etapo rungtynes Rygoje. Ten čempionatą pradeda ir Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė.

2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato organizatoriai yra rezervavę 10–15 proc. bilietų į pirmojo etapo rungtynes Rygoje. Ten čempionatą pradeda ir Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė.

Dalis šių bilietų pasirodys prekyboje po vasario 1 d., dalis – prieš pat čempionatą. Kol kas visi bilietai pardavinėjami į Latvijos–Lietuvos bei Latvijos–Estijos rungtynes.

„Didžiausias susidomėjimas, be abejo, yra tarp latvių. Antroje vietoje – estai, kurie į kiekvienas savo rinktinės rungtynes nusipirko po 3–3,5 tūkst. bilietų. Lietuviai pagal aktyvumą užimą trečią vietą“, – sakė Latvijos krepšinio federacijos (LBS) generalinis sekretorius Edgaras Šnepas.

Pasak jo, pavyzdžiui, rungtynėms Estija–Lietuva estai įsigijo 3361 bilietą, kai tuo metu lietuviai – 1485.

Europos vyrų krepšinio čempionato D grupės mačai vyks Rygos arenoje. Per dieną vyks trejos rungtynės. Latvijos rinktinė žais 18.30 val., o Lietuvos ir Estijos rinktinių rungtynių laikas dar nepaskirtas.

„EuroBasket 2015“ organizacinis komitetas Latvijoje rūpinasi aistruolių suskirstymu arenoje, o apsaugos kompanija dėlioja aistruolių logistiką.

Lietuvoje bilietus į Europos krepšinio čempionato etapą Latvijoje galima įsigyti per sistemą „Bilietų pasaulis“. Oficiali čempionato turizmo agentūra yra „Latvia Tours“. Jos atstovai teigia, kad dar galima rezervuoti viešbučius už fiksuotą kainą.

Europos vyrų krepšinio čempionatas prasideda rugsėjo 5 d. Lietuva D grupėje Rygoje dėl patekimo į aštuntfinalį kovos su Latvijos, Estijos, Ukrainos, Belgijos ir Čekijos rinktinėmis. Į antrąjį etapą iš grupės patenka keturios geriausios ekipos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.