2019.03.17 20:44

Anglijos Premier lygoje – Liverpulio klubų pergalės

LRT.lt 2019.03.17 20:44

Šiandien aukščiausiame Anglijos futbolo divizione buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pergales jose iškovojo „Liverpool“ bei kiek netikėtai - „Everton“ futbolininkai, kurie namuose įveikė Londono „Chelsea“.

Pirmame dienos susitikime antroje lentelės vietoje buvę Jurgeno Kloppo auklėtiniai susitiko su iškritimo zonoje jau senokai įsitaisiusia „Fulham“ vienuolike.

Mačo startas nieko blogo favoritams nežadėjo – Sadio Mane pelnė įvartį ir svečiai ilgą laiką pirmavo.

Tačiau antro kėlinio pusėje nesusikalbėjo „Liverpool“ gynėjas Virgilas van Dijkas bei vartininkas Allisonas Beckeris, o tuo pasinaudojęs rezultatą išlygino buvęs Mersisaido ekipos žaidėjas Ryanas Babelis. Šis, beje, įvarčio iš pagarbos buvusiai komandai nešventė.

Tačiau pusiausvyra ilgai nesilaikė, mat jau po kelių minučių savo baudos aikštelėje „Fulham“ vartų sargas Sergio Rico prasižengė prieš jau minėtą S. Mane. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Jamesas Milneris, o „Liverpool“ laimėjo rungtynes 2:1 ir bent kuriam laikui grįžo į pirmą lentelės poziciją.

Kitoje sekmadienio dvikovoje buvo užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas – Liverpulio „Everton“ savo namų stadione 2:0 nugalėjo Londono „Chelsea“.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje ir prie abiejų prisidėjo ekipos brazilas Richarlisonas.

Antro kėlinio pradžioje jis po pakelto kampinio pirmasis prišoko prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus, o vėliau Richarlisonas uždirbo ir antrąjį įvartį atnešusį 11 metrų baudinį.

Realizuoti jį bandė islandas Gylfis Sigurdssonas, tačiau tiesioginis jo smūgis buvo atremtas „Chelsea“ vartininko Kepos. Nepaisant to, „Everton“ saugas pakartotiniu smūgiu rezultatą visgi padvigubino ir padovanojo savo ekipai svarbią pergalę.

Po šios pergalės Liverpulio komanda pakilo į vienuoliktą vietą, tuo tarpu „Chelsea“ liko šešti.