2019.03.17 07:40

Indianos „Pacers“ su Saboniu paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo Denveryje

LRT.lt 2019.03.17 07:40

Apmaudžią nesėkmę patyrė dėl aukštesnių pozicijų Rytų konferencijoje besikaunanti Indianos „Pacers“ (44-26) ekipa, paskutinių sekundžių dramoje Denveryje 100:102 nusileidusi vieniems Vakarų konferencijos lyderių „Nuggets“ (46-22) krepšininkams.

Svečių neišgelbėjo ir geras Domanto Sabonio pasirodymas.

Lietuvis rungtyniavo 25 minutes ir per jas pelnė 16 taškų bei atkovojo 7 kamuolius.

Įdomu ir tai, jog ketvirtajame kėlinyje Denverio krepšininkai liko be savo lyderio Nikolos Jokičiaus.

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes ir „Nuggets“ pirmaujant 96:89, Denverio ekipos serbui buvo užfiksuota pražanga. Šis su ja sutikti nenorėjo, nuolat priekaištavo arbitrui ir buvo išvytas iš aikštės.

Tuo pasinaudoję Indianos krepšininkai išlygino rezultatą (100:100), tačiau likus žaisti septynias sekundes pataikęs Paulas Millsapas išvedė svečius į priekį, o paskutinėmis sekundėmis paleistas Bojano Bogdanovičiaus tritaškis tikslo nepasiekė.

„Nuggets“: N. Jokičius 26, W. Bartonas ir J. Murray`us po 17, P. Millsapas 15 (13 atk. kam.);

„Pacers“: Th. Youngas 18 (10 atk. kam.), D. Collisonas 17, D. Sabonis ir B. Bogdanovičius po 16, M. Turneris 15;

Likusių sekmadienio nakties rungtynių rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ (30-40) - Memfio „Grizzlies“ (28-42) 135:128;

Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-42) - Fynikso „Suns“ (17-54) 136:138 (po pratęsimo);

Dalaso „Mavericks“ (28-41) - Klyvlando „Cavaliers“ (17-53) 121:116;

Oklahomos City „Thunder“ (42-28) - Golden State „Warriors“ (47-21) 88:110;

San Antonijaus „Spurs“ (41-29) - Portlando „Trail Blazers“ (42-27) 108:103;

Jutos „Jazz“ (40-29) - Bruklino „Nets“ (36-35) 114:98;