2019.03.17 07:19

Solidaus Valančiūno indėlio nepakako - „Grizzlies“ krito prieš „Wizards“

LRT.lt 2019.03.17 07:19

Po prasto pasirodymo atsitiesęs neblogas rungtynes sužaidė Jonas Valančiūnas, tačiau to pergalei neužteko – jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-42) komanda išvykoje 128:135 neprilygo Vašingtono „Wizards“ (30-40).

Lietuvis rungtyniavo beveik 29 minutes, per kurias įmetė 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Vašingtono komandą į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs Bradley Bealas. Šis surinko net 40 taškų, pataikęs 9 tritaškius iš 12.

Likus žaisti 6 minutes po B. Bealo tolimo metimo šeimininkai pirmavo 119:114. Po Valančiūno dėjimo ir Mike`o Conley baudų „grizliai“ buvo priartėję iki trijų, tačiau tada tritaškį pataikęs „Wizards“ puolėjas Jeffas Greenas vėl suteikė sostinės klubui persvarą, kurios iki rungtynių pabaigos jie nebepaleido.

„Wizards“: B. Bealas 40 (9/12 trit), J. Parkeris 20 (11 atk. kam.), B. Portisas 18, J. Greenas ir T. Satoransky po 15;

„Grizzlies“: M. Conley 28 (12 rez. perd.), J. Valančiūnas 22, A. Bradley 21, Ch. Parsonsas 16, J. Noah 15;