Sportas

2019.03.16 21:12

Stoliarenka gyrė vos per 43 sekundes įveiktą rusę: ji labai perspektyvi

Paulius Cubera, LRT.lt 2019.03.16 21:12

„Siemens“ arenoje šeštadienio vakarą vykusiame KOK dvikovų turnyre į ringą Lietuvoje sugrįžo viena didžiausių šalies žvaigždžių Julija Stoliarenka. UFC ringuose kovojusi lietuvė vos per 43 sekundes įveikė Rusijos atstovę Nataliją Diačkovą. Po kovos lietuvė gyrė savo varžovę ir vijo klausimus apie lengvą pergalę.

Viena ryškiausių Lietuvos ringo žvaigždžių, UFC narve kovojusi J. Stoliarenka žiūrovams Vilniuje padovanojo įspūdingą ir greitą pergalę. Tik pradėjus kova lietuvė kibo rusei į korpusą, tvirtai surakino ir nuvertė ant grindų. Čia kova baigėsi jau po keliolikos sekundžių, kai kur kas labiau patyrusi Julija užlaužė varžovės ranką ir rusė neiškentusi tiesiog pasidavė.

„Ji tikrai perspektyvi, nežiūrėkite, kad ji ką tik debiutavo MMA.

Aš buvau jos gerbėja nuo tada, kai jai buvo 15 metų, sekiau jos karjerą kokius 8 metus. Tai tikrai buvo man didelis iššūkis, iš pradžių nepatikėjau, kad su ja kovosiu. Ne visai taip galvojau, ne tuo būdu, kaip planavome perverčiau ją, už tai gausiu nuo trenerio „malkų“.

Bet planas buvo užbaigti kovą ant žemės. Ji yra labai aukšto lygio smūgiuotoja, aš pakankamai gera, bet ne tokio lygio. Aš esu aukšto lygio džiudžitsu kovotoja, gal taip atrodė, kad lengva, bet man pavyko ją parversti, o tai man patogu. Tai tikrai aukšto lygio kovotoja, visiems siūlau pasekti jos karjerą, ji tikrai patriukšmaus“, - po pergalės kalbėjo J. Stoliarenka.

Lietuvos kovotoja tiek po pergalė ringe, tiek kulisuose sakė, kad jai didžiulė garbė kovoti Lietuvoje ir ji myli mūsų valstybę.

„Puikiai jaučiuosi, man labai didelė garbė grįžti į Lietuvą, neapsakomas jausmas čia kovoti. Aš tikiuosi, kad žiūrovams kova patiko, nors ji buvo trumpa. Aš labai norėjau šios pergalės, man jos labai reikėjo“, - teigė viena didžiausių Lietuvos ringo žvaigždžių.

J. Stoliarenka teigė, kad tai ne greičiausia jos pergalė – ji yra laimėjusi vos per 26 sekundes.

Apie kitas kovas skaitykite paspaudę čia.