Sportas

2015.01.02 15:32

Oficialu: S. Gerrardas po sezono palieka „Liverpool“ klubą

eurofootball.lt 2015.01.02 15:32

„Liverpool“ savo oficialioje svetainėje pranešė, kad visą savo karjerą „raudonųjų“ ekipoje praleidęs Stevenas Gerrardas po sezono palieka klubą.

„Liverpool“ savo oficialioje svetainėje pranešė, kad visą savo karjerą „raudonųjų“ ekipoje praleidęs Stevenas Gerrardas po sezono palieka klubą.

Pranešimai, kad 34-erių metų futbolininkas po 2014–15 metų sezono paliks Liverpulį pasklido tik po vakarykščių Anglijos „Premier“ lygos rungtynių. Jose S. Gerrardas pelnė du įvarčius nuo 11 metrų žymos, tačiau jo atstovaujama komanda sužaidė lygiosiomis su „Leicester City“.

S. Gerrardas tvirtina, kad iki pat sezono pabaigos atiduos visas jėgas ir stengsis padėti klubui iškovoti kuo daugiau pergalių. Karjerą „Liverpool“ vienuolikėje jis baigs būdamas 35-erių metų.

„Tai buvo sunkiausias sprendimas mano gyvenime. Man ir mano šeimai dėl šio sprendimo kurį laiką buvo sunku“, – pasakojo 8-asis komandos numeris.

„Savo sprendimą paskelbiau dabar, kad komanda ar treneris nesiblaškytų dėl gandų siejančių mane su kitais klubais. „Liverpool“ buvo didžiulė mano gyvenimo dalis ir atsisveikinimas bus sunkus, nes žaidžiu taip ilgai. Man buvo garbė rungtyniauti čia ir būti komandos kapitonu“, – pridūrė S. Gerrardas.

Pagrindinėje Anglijos vicečempionų ekipoje saugas žaidžia nuo 1998 metų. Per šį laikotarpį jis spėjo sužaisti 697 rungtynes ir pelnė 180 įvarčių.

S. Gerrardas kartu su „Liverpool“ iškovojo dešimt trofėjų, o vienas iš jų buvo UEFA Čempionų lygos. Vis dėlto per savo karjerą anglui nepavyko tapti šalies čempionu.