Sportas

2019.03.15 09:46

Paulo Scholeso trenerio karjera truko 31 dieną – atsistatydino pats

LRT.lt2019.03.15 09:46

Legendinis „Manchester United“ futbolininkas Paulas Scholesas nusprendė atsistatydinti iš „Oldham Athletic“ klubo vyr. trenerio pareigų jose dirbęs vos 31 dieną.

Ketvirtajame Anglijos futbolo divizione (League Two) rungtyniaujantis „Oldham“ klubas šiuo metu užima tik 14-ąją vietą iš 24 rungtyniaujančių komandų.

Šią komanda P. Scholesas palaiko nuo vaikystės ir tai buvo jo pirmoji stotelė vyriausiojo trenerio karjeroje.

Tik atvykęs į ekipą P. Scholesas iškovojo puikią pergalę 4:1 prieš „Yeovil Town“ futbolininkus, bet per po to žaistas šešerias rungtynes nelaimėjo nė karto – 3 lygiosios ir 3 pralaimėjimai.

P. Scholesas pats nusprendė palikti trenerio postą ir tai pranešė pirmiau nei klubas. Komandos savininkas prieš paskirdamas buvusį futbolininką treneriu teigė, kad suteiks jam „šimtaprocentį pasitikėjimą“.

Vis dėlto, iš P. Scholeso atsisveikinimo pareiškimo atrodo, kad to nebuvo: „Per šį trumpą periodą vadovaudamas komandai aš supratau, kad man nebus leista dirbti taip, kaip žadėta prieš pasirašant sutartį.“

Visus 20 savo profesionalaus žaidėjo karjeros metų „Manchester United“ gretose praleidęs P. Scholesas po karjeros pabaigos dirbo televizijoje „BT Sport“.

2014 metais, kai „Man Utd“ atleido trenerį Davidą Moyesą, o laikinuoju paskyrė Ryaną Giggsą, P. Scholesas trumpai buvo vienas jo asistentų. Vyriausiojo trenerio poste buvęs saugas dirbo pirmą kartą.