Naujienų srautas

Sportas2014.12.29 14:36

M. Schumacherio vadybininkė: lenktynininko laukia dar ilga kova

BNS 2014.12.29 14:36

Praėjus metams nuo incidento Alpėse, „Formulės-1“ legendos Michaelio Schumacherio laukia „ilga kova“ iki visiško išgijimo, pranešė jo vadybininkė Sabine Kehm, informuoja BBC.

Praėjus metams nuo incidento Alpėse, „Formulės-1“ legendos Michaelio Schumacherio laukia „ilga kova“ iki visiško išgijimo, pranešė jo vadybininkė Sabine Kehm, informuoja BBC.

Vadybininkė pakomentavo M. Schumacherio būklę po to, kai viešumoje pasigirdo gandų, esą garsusis lenktynininkas pradėjo bendrauti akimis. Tačiau šiuos buvusio lenktynininko Phillipe Streiff išsakytus žodžius paneigė tiek M. Schumacherio vadybininkė, tiek jo daktaras.

Duodamas interviu „Le Parisien“ laikraščiui, P. Streiffas tikino, kad garsusis „Formulės 1“ čempionas atpažįsta artimuosius ir bendrauja su jais akimis. Anot jo, šią informaciją jam pranešė M. Šumacherio žmona ir jį gydantis chirurgas, kuris vėliau paneigė suteikęs bet kokios informacijos P. Streiffui.

Savo ruožtu S. Kem pažymėjo, kad buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas  P. Streiffas nėra artimas M. Schumacherio draugas, nebendravęs nei su ja, nei su jį gydančiu daktaru.

M. Schumacheris patyrė sunkią galvos traumą slidinėdamas Prancūzijos Alpėse praėjusių metų gruodžio 29 d. ir beveik pusmetį buvo dirbtinės komos būklės.

Kai lenktynininkas atgavo sąmonę, jis iš pradžių buvo perkeltas iš Grenoblio ligoninės į Lozanos kliniką, o paskui išleistas į namus, kur tęsiama jo reabilitacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi