Sportas

2019.03.14 22:20

Europos Lyga: „Chelsea“ pasismagino Kijeve, „Valencia“ dramatiškai žengė toliau

LRT.lt 2019.03.14 22:20

Europos lygos varžybose šiandien yra žaidžiamosios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Ankstyvuosiuose mačuose du iš turnyro favoritų žengė toliau, o tikra drama vyko Rusijoje, kur „Krasnodar“ futbolininkai per pridėtą teisėjo laiką praleido lemiamą įvartį ir pasitraukė iš turnyro.

Lengviausiai tarp aštuonių pajėgiausių turnyro komandų žengė Londono „Chelsea“. Maurizio Sarri auklėtiniai išvykoje net 5:0 sutriuškino Kijevo „Dynamo“ ir į ketvirtfinalį pateko laimėję dviejų rungtynių seriją 8:0.

Dvikovoje Ukrainoje net tris įvarčius pelnė Olivieris Giroudas.

Kaip ir „Chelsea“ futbolininkai, po pirmųjų rungtynių solidžią persvarą turėjo „Napoli“ futbolininkai – jie namuose Salzburgo „Red Bull“ futbolininkus buvo įveikę 3:0, tad į Austriją vyko iš esmės tik sutvarkyti formalumus.

Dar labiau italams reikalai palengvėjo jau pačioje dvikovoje starte, kai jų komandai įvartį pelnė Arkadiuszas Milikas. Tai reiškė, jog Austrijos komandai reikėjo jau penkių tikslių smūgių.

Turėdami solidžią persvarą „Napoli“ kiek atsipalaidavo ir leido varžovams sugrįžti į rungtynes ir jas laimėti 3:1, tačiau vis tiek pateko į kitą etapą.

Bene atkakliausia dvikova vyko Rusijoje, kur „Krasnodar“ vienuolikė priėmė pirmas tarpusavio rungtynes Ispanijoje 2:1 laimėjusius „Valencia“ futbolininkus.

Apylygėse rungtynėse abi komandos turėjo savų progų, tačiau viskas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis.

Likus žaisti vos penkias minutes, šeimininkus į priekį išvedė Magomedas Suleymanovas ir Rusijos komanda pirmavo 1:0. Tokios baigties jiems būtų pakakę norint patekti toliau, tačiau Ispanijos klubo puolėjas Goncalo Guedesas jau per pridėtą laiką išlygino rungtynių rezultatą, grąžino „Valencia“ komandai bendrą serijos pranašumą ir ištempė ją į ketvirtfinalį.