Sportas

2014.12.19 18:48

Po susitikimo su Eurolygos vadovu J. Bertomeu – šypsenos Lietuvos atstovų veiduose

BNS2014.12.19 18:48

Penktadienio popietę Kaune įvyko į Lietuvą atvykusio Eurolygos vadovo Jordi Bertomeu ir BEKO-LKL prezidento Remigijaus Milašiaus susitikimas.

Penktadienio popietę Kaune įvyko į Lietuvą atvykusio Eurolygos vadovo Jordi Bertomeu ir BEKO-LKL prezidento Remigijaus Milašiaus susitikimas.

Jame taip pat dalyvavo Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas, Vilniaus „Lietuvos ryto“ viceprezidentas Darius Gudelis ir LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas. Dėl Eurolygos rungtynių ir kelionės iš Ispanijos susitikime negalėjo dalyvauti Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.

Pasak pranešimo, daugiau nei dvi valandas trukusioje diskusijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas Lietuvos perspektyvoms susigrąžinti dvi licencijas pajėgiausiame senojo žemyno turnyre. Po šio sezono, Lietuva į Eurolygos turnyrą galės deleguoti vieną ekipą ir jau dabar aišku, jog tais bus Kauno „Žalgirio“ komanda, turinti Eurolygos A licenciją.

Pasak Lietuvos krepšinio lygos prezidento Remigijaus Milašiaus, susitikimas davė daug teigiamų įspūdžių, tačiau detalesnė informacija apie Lietuvos klubo perspektyvas paaiškės po antrojo susitikimo su Eurolygos vadovu, kuris įvyks sausio mėnesį.

„Eurolygos vadovui pristatėme tai, ką nuveikėme per paskutiniuosius metus. Džiaugiuosi, jog tie darbai, tie pakeitimai, kuriuos mes darome nelieka nepastebėti. Tai taip pat yra mažas žingsnis antrosios licenzijos link. Tą mato ir Eurolygos vadovas bei lygina mūsų čempionatą su kitų šalių lygomis. Kalbant apie antrosios Lietuvos komandos galimybes reguliariai rungtyniauti Eurolygos turnyre, tai galiu pasakyti tik tiek, kad viskas juda teigiama linkme, tačiau plačiau komentuoti nieko nenorėčiau. Daugiau informacijos turėsime po antrojo mūsų susitikimo sausio mėnesį“, – lkl.lt teigė lygos prezidentas Remigijus Milašius.

Optimizmo neslėpė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos viceprezidentas Darius Gudelis, kuris teigė, jog sprendžiant visos Lietuvos krepšinio ateitį, jokios priešpriešos tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ negali būti.

„Manau, kad mes, visi Lietuvos krepšinio žmonės, klubai, organizacijos ir toliau turime sėdėti prie vieno stalo, kai kalbamės su Eurolyga ar FIBA. Turime parodyti, kad galime susitarti tarpusavyje ir kad krepšinis mus vienija. Aikštelėje mes galime kautis tarpusavyje negailėdami jėgų, iki kraujo, tačiau kai mes reprezentuojame Lietuvą ir deramės dėl geresnių sąlygų šalies krepšiniui, tada mes turime būti kartu“, – savo poziciją išsakė „Lietuvos ryto“ klubo viceprezidentas Darius Gudelis.

Lietuvos klubų ateitis stipriausiame senojo žemyno turnyre turėtų paaiškėti po antrojo vadovų susitikimo sausio mėnesį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt