Sportas

2014.12.19 13:31

Valstybės vadovai pasveikino A. Sabonį jubiliejaus proga

LRT.lt2014.12.19 13:31

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė pasveikino Krepšinio federacijos prezidentą, geriausią visų laikų Lietuvos krepšininką Arvydą Sabonį 50-ies metų jubiliejaus proga.  

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Krepšinio federacijos prezidentą, geriausią visų laikų Lietuvos krepšininką Arvydą Sabonį 50-ies metų jubiliejaus proga.
 

Šalies vadovės teigimu, įspūdingų pergalių pasiekęs A. Sabonis verčia jo karjera žavėtis ir didžiuotis visą Lietuvą.
 
„Jūsų vardas pasaulyje tapo Lietuvos sinonimu, o mūsų šalyje – sektinu pavyzdžiu tūkstančiams vaikų ir jaunuolių, trokštančių žengti Jūsų keliu. FIBA ir NBA šlovės galerijose įrašytas Jūsų vardas įkvepia vis naujas krepšininkų kartas ir primena, kiek daug įmanoma pasiekti, jeigu turi geležinę valią ir nebijai pačių didžiausių iššūkių“, – sakoma Prezidentės sveikinime.
 
Lietuvos vadovė padėkojo A. Saboniui už atsidavimą krepšiniui, prasmingą visuomeninę veiklą ir neįkainojamus nuopelnus Lietuvai bei palinkėjo stiprios sveikatos, neblėstančios energijos ir naujų idėjų.

Prie sveikinimų taip pat prisidėjo premjeras.

„Tautai išgyvenant istorijos lūžius, įvairiose srityse reikalingos didelės asmenybės. Jos žengia priekyje, rodo judėjimo kryptį, priverčia aplinkinius apsidairyti ir įvertinti, koks nuostabus mūsų kraštas. Kažkada Jūs visam pasauliui parodėte, kad gali būti didžių žmonių iš mažos, bet didžios šalies,“ – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

„Tada ir dabar Lietuvai labai reikalingas Jūsų pavyzdys – esate trijų olimpinių medalių savininkas, ir visi iškovoti Atgimimo metais. Mes prisimename Jūsų atsidavimą aikštėje – kovą iki paskutinės sekundės. Tai meilės Tėvynei pavyzdys,“ – rašoma premjero A. Butkevičiaus sveikinime.

Ministras Pirmininkas jubiliejinio gimtadienio proga A. Saboniui linki valios, užsispyrimo, prasmingų sumanymų, sveikatos, laimės ir sėkmės visuose darbuose.

Seimo Pirmininkė L. Graužinienė  sveikina Krepšinio federacijos prezidentą, pasaulyje  Lietuvos vardą garsinusį  krepšininką  Arvydą Sabonį 50-ies metų jubiliejaus proga.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus 50-ojo jubiliejaus proga. Jūsų indėlis  į Lietuvos sportą  didžiulis. Jūs Lietuvos sporte esate tarytum epocha. Nuoširdžiomis pastangomis daugelį metų gynėte  ne tik komandos, bet ir Lietuvos  garbę, garsinote mūsų šalie vardą visame pasaulyje. Jūsų atsidavimas darbui ir atkaklus tikslo siekimas tapo mums visiems įkvepiančiu pilietiškumo ir asmenybės brandos pavyzdžiu, skatinančiu jaunimą išsikelti aukščiausius tikslus ir siekti pergalių,“ – teigia  parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkė A. Saboniui linki sveikatos ir  sėkmingo naujų  užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.