2019.03.14 00:03

Dviem įvarčiais pasižymėjęs Mane išvedė „Liverpool“ į Čempionų lygos ketvirtfinalį

LRT.lt2019.03.14 00:03

Bilietą į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį trečiadienio vakarą iškovojo „Liverpool“ futbolininkai atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse Miunchene 3:1 įveikę vietos „Bayern“ klubą. Pirmoji komandų akistata Anglijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmasis rungtynių įvartis į šeimininkų vartus įkrito jau 26-ąją minutę. Pavojingoje svečių atakoje su kamuoliu buvęs saugas Sadio Mane gražiu judesiu apsivarė varžovų vartų sargą Manuelį Neurį ir pelnė įvartį.

39-ąją ataką pavojingą ataką iniciajavo „Bayern“. Serge`as Gnabry iš dešiniojo krašto atliko smūgį anglų klubo baudos aikštelėje, o kamuolį į į savus vartus nukreipė Joelis Matipas – 1:1.

Rezultatą vėl savo naudai „Liverpool“ persverė jau 69-ąją minutę. Po pakelto kampinio prie svečių vartų kamuolį tiksliai galva į „Bayern“ vartus pasiuntė  Virgilas van Dijkas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo preciziškai tiksliai ataką suorganizavęs Mohamedo Salah ir Sadio Mane duetas. 89-ąją minutę po egiptiečio puikaus perdavimo S. Mane pelnė savo antrąjį bei trečiąjį komandos įvartį. „Liverpol“ iškovojo pergalę – 3:1.