Sportas

2014.12.17 15:30

Futbolininkas D. Česnauskis įšventintas į riterius

ELTA 2014.12.17 15:30

Ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės narys Deividas Česnauskis „Trakų“ klubo sezono uždarymo ceremonijoje įšventintas į Trakų ordino riterius.

Ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės narys Deividas Česnauskis „Trakų“ klubo sezono uždarymo ceremonijoje įšventintas į Trakų ordino riterius.

„Trakų“ klubas puoselėja senųjų riterių tradicijas ir nusipelniusius komandos narius iškilmingoje ceremonijoje Trakų pilyje įšventina į riterius.

„Pilies atmosfera šiai ceremonijai suteikia jaudinantį pasididžiavimo jausmą. Mane šios apeigos privertė susimąstyti apie senuosius laikus. Kaip tada žmonės gyveno, kokią prasmę ir įpareigojimą turėjo iškilmingos ceremonijos“, – pasakojo 2014 metų A lygos ketvirtosios vietos laimėtojas D. Česnauskis.

Rugsėjo mėnesį prie „Trakų“ klubo prisijungęs žaidėjas teigia iki šiol nesusidūręs su ekipa, kurioje būtų kuriamos ir puoselėjamos panašios tradicijos.

„Per savo karjerą nieko panašaus nesu patyręs. Tradicijų puoselėjimas ir dėmesys kiekvienam klubo nariui labai svarbus kuriant stiprią ir darnią komandą. Tokios tradicijos priverčia susimąstyti apie vertybes, kurios suburia bendram tikslui“, – įspūdžiais dalinosi D. Česnauskis.

Kartu su D. Česnauskiu į riterius įšventinti Mantas Makutunovičius bei Lukas Kochanauskas, kuris prie klubo prisijungė tik antroje sezono dalyje.

Į riterius įšventintas ir naujasis „Trakų“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas.

„Trakų“ komanda pasiruošimą naujajam sezonui pradės kitų metų sausio 6 dieną.