Naujienų srautas

Sportas2019.03.13 09:26

Jonas Valančiūnas: tikiu, kad „Raptors“ šiemet gali pasiekti nemažai

LRT.lt 2019.03.13 09:26

Po mainų į Memfį persikėlęs Jonas Valančiūnas demonstruoja vieną solidų pasirodymą po kito, „Grizzlies“ renka pergales ir apie pralaimėjimus, siekiant geresnio šaukimo kito sezono naujokų biržoje, negalvoja. Apie tai ir dar daugiau su JAV žiniasklaida bendravo pats Lietuvos krepšininkas.

Kiek smagu buvo paskutiniuose trijuose mačuose švęsti pergales?

Tikrai smagu, žaidėme su pajėgiomis komandomis, rungtyniaujančiomis kietai. Tad tikrai malonu.

NBA dažnai kyla klausimų dėl kai kurių komandų siekio nelaimėti daug rungtynių, norint gauti aukštesnį biržos šaukimą. Kiek tau pačiam yra svarbu eiti ir kiekvienose rungtynėse kautis dėl pergalių?

Mes netikime tuo pralaimėjimo metodu, į aikštelę žengiame su tikslu laimėti, norime sau išsiugdyti laimėtojų mentalitetą. Mes vis dar galime patekti į atkrintamąsias, o jei to ir nepadarysime, turime duoti gerą toną kitam sezonui.

Rungtynių metu turbūt apie kažkokius pašalinius dalykus nėra kada ir galvoti, tiesiog žaidi krepšinį?

Tiesiog žaidžiu krepšinį. Turime nemažai naujų vyrukų, reikia laiko vienam kitą pažinti, tad kartais dar jaučiamės tarsi treniruočių stovykloje. Esame tiesiog kietai žaidžianti komanda.

Yra daug klausimų dėl komandos ateities, galimų pokyčių klubo valdyboje. Ar kartais susimąstote, ką įmanoma pasiekti kitąmet?

Šiuo metu mes galime tiesiog eiti į aikštelę ir žaisti taip gerai, kaip tik sugebame, o daugiau viskas susitvarkys savaime. Tai – jau tarpsezonio reikalai, kas liks o kas išvyks. Šiuo metu turime tiesiog žaisti.

Ar seki „Raptors“ rezultatus, kas vyksta Toronte?

Žinoma, patikrinu jų rezultatus, tačiau seku ne tik juos, seku visą lygą.

Ar tikiesi, kad „Raptors“ šiemet gali eiti toli?

Žinoma, šitie vyručiai buvo mano šeima, palaikau juos ir manau, kad jie gali pasiekti nemažai. Nėra jokių blogų jausmų jų atžvilgiu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi