Sportas

2015.09.08 13:45

Dėl vietos „Top 16“ etape M. Pocius mieliau kautųsi prieš kitą komandą

„Lietuvos komandas visada norisi palaikyti, bet nebeturime, kur trauktis, 100 proc. [jėgų] atiduosiu už savo ekipą“, – prieš trečiadienį vyksiančias Eurolygos rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“ sakė Stambulo „Galatasaray“ ekipai atstovaujantis Martynas Pocius.

„Lietuvos komandas visada norisi palaikyti, bet nebeturime, kur trauktis, 100 proc. [jėgų] atiduosiu už savo ekipą“, – prieš trečiadienį vyksiančias Eurolygos rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“ sakė Stambulo „Galatasaray“ ekipai atstovaujantis Martynas Pocius.

Abi komandos, iki pirmojo Eurolygos etapo pabaigos likus dviem turams, turi po tris pergales ir penkis pralaimėjimus ir dalijasi 4–5 vietas.

„Nenorėjau, kad taip įvyktų, jog reikėtų kautis būtent su „Neptūnu“ dėl tos paskutinės vietos (ketvirtos vietos grupėje, kurią užėmusi komanda dar patenka į „Top 16“ – LRT.lt). Būtų smagiau, kad ir „Neptūnas“, ir mes patektume į „Top 16“, – kalbėjo į Klaipėdą atvykęs M. Pocius.

Nors namuose „Galatasaray“ ekipa neturėjo vargo su „Neptūnu“ (94:68), šįkart, M. Pociaus manymu, taip lengva nebus.

„Galvoju, kad varžybos  bus  labai sunkios. Taip, namie mes labai gerai žaidžiam. O „Neptūnas“ tada sužaidė galbūt blogiausias šio sezono rungtynes. Taip pat žinome, kaip gerai „Neptūnas“ žaidžia namuose. Be to, bus pilna salė sirgalių. Tiek jiems, tiek mums tai yra svarbiausios sezono varžybos. Jie bus motyvuoti ir mes tam ruošiamės“, – sakė krepšininkas.

Dėl nugaros skausmų M. Pociui teko praleisti ketverias Eurolygos rungtynes, tačiau dabar sveikata krepšininkas nesiskundžia: „Buvo atsiradę nugaros skausmų ir jie stiprėjo, tad buvo atlikta nesudėtinga operacija. Reabilitacijos procesas buvo labai greitas, po 3–4 savaičių jau pradėjau treniruotis su komanda. Bet forma, aišku, dabar šiek tiek kritusi, ir kvėpuoti sunkiau. Bet per kiekvieną treniruotę ir varžybas forma gėrėja, sugrįžta normali būsena.“

Nors „Galatasaray“ komandą pastaruoju metu slegia finansinės problemos, M. Pocius sako kitos komandos neieškantis.

„Neseniai buvo su visais žaidėjais kalbėta, paaiškinta finansinė situacija, ir mes tikimės, kad ji labai greitai išsispręs. Tikiuosi, kad viskas bus normaliai ir nereikės galvos kvaršinti dėl kažkokių kitų dalykų, o bus galima ramiai užbaigti sezoną, galvojant tik apie krepšinį“, – tikisi sportininkas.       

M. Pocius taip pat pakomentavo 2015 metų Europos krepšinio čempionato burtus, kurie lėmė, kad su Lietuvos rinktine vienoje grupėje žais Latvija, Estija, Čekija, Belgija ir Ukraina. Jo manymu, lengvų varžybų tikėtis nereikėtų.

„Yra stipresnių grupių. Mūsų varžovės – tokios mažiau krepšinio šalys. Bet, kaip daug Europos čempionatų parodė, grupės varžybose visada būna labai sunku ir bus sunku. Taigi negalima neįvertinti varžovo, reikės kovoti kiekvienose varžybose“, – mano M. Pocius.

Klaipėdos „Neptūnas“ ir Stambulo „Galatasaray“ susitinka trečiadienį 19 val.