Naujienų srautas

Sportas2019.03.12 23:53

Čempionų lygoje Ronaldo šou ištempė „Juventus“, „Manchester City“ įmušė septynis

LRT.lt 2019.03.12 23:53

Šį sezoną Čempionų lygoje Cristiano Ronaldo buvo įmušęs tik vieną įvartį, tačiau jo jėgą ir vėl pajuto Madrido „Atletico“. Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse Turine vietos „Juventus“ sumušė „Atletico“ ekipą 3:0, o visus tris įvarčius įmušė puikiai žaidęs C. Ronaldo. Po pralaimėjimo 0:2 Madride pirmajame mače „Juventus“ dabar keliauja į ketvirtfinalį. Tuo tarpu kitoje poroje „Manchester City“ pervažiavo varžovus nepadoriu skirtumu.

Nuo pirmų minučių varžovus užspaudę „Juventus“ futbolininkai jau ketvirtąją minutę įmušė įvartį, tačiau teisėjas po pasitarimo su VAR kambariu neįskaitė įvarčio dėl Cristiano Ronaldo pražangos prieš vartininką Janą Oblaką.

27 minutę įspūdingą įvartį galva įkalė C. Ronaldo. Po keliolikos sekundžių sumaišties netoli „Atletico“ baudos aikštelės „Juventus“ perėmė kamuolį ir Federico Bernardeschi skersu perdavimu įspūdingai pakabino kamuolį link tolimojo vartų virpsto, kur staigiai varžovą apibėgęs C. Ronaldo galva iš poros metrų nepaliko J. Oblakui jokių šansų.

Praėjus kelioms minutėms po įvarčio F. Bernardeschi stipriu baudos smūgiu šovė šiek tiek virš vartų.

Savo įvartį pasiekę „Juventus“ futbolininkai kiek atleido spaudimą, tad vis daugiau atakavo ir „Atletico“, bet rimtų progų nesukūrė. Likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos C. Ronaldo galva nepataikė į vartų plotą, nors buvo geroje padėtyje priešais vartus.

Tik prasidėjus antram kėliniui C. Ronaldo įmušė ir antrą įvartį, ir vėl tai padarė smūgiu galva. 48-ąją minutę galingas portugalo šuolis baigėsi stipriu smūgiu, kurį J. Oblakas aplenkė, tačiau teisėjas iškart gavo pranešimą, kad įvartis buvo. Vartų linijos technologija užfiksavo, kad visas kamuolys kirto vartų liniją.

Net ir po antrojo įvarčio „Atletico“ nesisekė sukurti nieko pavojingo, sužaidus valandą rungtynėse Madrido futbolininkai dar nebuvo atlikę smūgio į vartų plotą.

82-ąją minutę jaunasis Moise`as Keanas išbėgo prieš varživų vartininką, tačiau ant kulnų minant gynėjui nesugebėjo nukreipti kamuolio į nesaugomą tolimąjį vartų kampą.

Tačiau po kelių minučių viską sutvarkė C. Ronaldo ir jo įmuštas 11 metrų baudinys. Jį uždirbo pirmajam portugalo įvarčiui asistavęs F. Berrnardeschi.

Tai aštuntasis kartas C. Ronaldo karjeroje Čempionų lygoje, kai jis per vienerias rungtynes pelno tris įvarčius (tiek pat kartų tai yra padaręs Lionelis Messi). Į „Atletico“ vartus per visą karjeroą portugalas jau yra įmušęs net 25 įvarčius (per 31 mačą).

Tuo tarpu kitoje poroje viską namuose išsprendė „Manchester City“ futbolininkai. Gelzenkirchene sunkią pergalę 3:2 pasiekę Anglijos čempionai antradienį namuose sutrypė „Schalke“ net 7:0 (3:0).

Įvarčiai pasipylė antroje pirmojo kėlinio pusėje, kai 35-ąją minutę Sergio Aguero realizavo baudinį, o vos po trijų minučių pridėjo antrą įvartį.

43-ąją minutę trečiąjį įvartį pelnė Leroy`us Sane, o antrojo kėlinio pradžioje vokietis asistavo komandos draugui. Po puikaus perdavimo Raheemas Sterlingas įmušė ir ketvirtąjį įvartį.

71-ąją minutę L. Sane išrašė dar vieną rezultatyvų perdavimą, o ataką penktuoju komandos įvarčiu užbaigė Bernardo Silva.

78-ąją minutę jaunasis vokietis atliko ir trečiąjį perdavimą, šįkart jau Philui Fodenui ir „Manchester City“ pranašumas pasidarė visiškai nepadorus.

Net ir po šeštojo įvarčio „Manchester City“ trypė varžovus toliau. 84-ąją minutę septiontąjį komandos įvartį įkalė Gabrielis Jesusas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą